Acer KG241Q alınır mı?

Aktif olarak kullanıyorum 165 Hz. Olarak. Ben yaklaşık 2 yıl önce 60 Hz'den geçtiğim için ilk başlarda çok memnun kalmıştım ve hala da memnunum ama CS:GO'da istediğimi alamıyorum. Bu yüzden değiştirme gibi bir fikrim var fakat beklentimin düşük kalması işlemcimden kaynaklı FPS düşüşlerinden dolayı olabilir. Yani diyeceğim o ki sadece CS:GO için tavsiye etmem.

Hocam bende 60-90FPS arası alıyorum CS de 60Hz'den geçeceğim sizce değer mi?

Philips'in 144Hz modeli var VA panel o nasıldır? VA olması beni korkutuyor ghosting vs.

Dostum 60 Hz'den geçeceğin her türlü 144-165 Hz monitörde memnun kalırsın ve değer. Philips'in monitörü hakkında pek bir bilgim yok ama bütçe varsa klasik AOC 144 Hz öneririm.
Ama daha da önce 60-90 FPS alıyorsan önerim işlemcini yükseltmek olur. 60-90 FPS arası 144 Hz monitöre geçmek pek mantıklı olmayacaktır.

Dostum 60 Hz'den geçeceğin her türlü 144-165 Hz monitörde memnun kalırsın ve değer. Philips'in monitörü hakkında pek bir bilgim yok ama bütçe varsa klasik AOC 144 Hz öneririm.
Ama daha da önce 60-90 FPS alıyorsan önerim işlemcini yükseltmek olur. 60-90 FPS arası 144 Hz monitöre geçmek pek mantıklı olmayacaktır.

Hocam maksimum bütçem 2600 ve maalesef monitörüm yok ondan dolayı işlemci yükseltme vs yapamıyorum sizce almak mantıklı mı? (oynadığım oyunlarda 200 FPS civarı alıyorum sadece CS de biraz düşük ama 60Hz'den iyidir)

60 Hz'den sonra geçeceğin bütün 144 Hz monitörler beklentini karşılayacaktır aradaki farkı çok net bir şekilde hissedeceksin. FPS oranının monitörün Hz oranından yüksek olması gerekiyor gibi mevzular var tam bilemiyorum bunun iyice bir araştır. Onun dışında panel olarak oyun için TN panel öneriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı