Acer KG241QBMIIX gaming monitör alınır mı?

mustafa erhan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır uygun fiyatlı gaming monitör almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım. Sonucunda hepsiburada.com adresinde bu monitörü gördüm Acer KG241QBMIIX 23.6'' 1ms 75Hz (Analog+2xHDMI) Freesync Fiyatı
monitörün özellikleri 24 inch, 75Hz, 1ms, AMD Freesync desteği olması ve 2x HDMI olması benim için önemli bir özellik. HDMI çıkışının fazlar olması ve fiyatı da uygun gibi sizce Acer markasına güvenilir mi daha önceden kullanan var mı? Alınır mı bu monitör? Bu özelliklerde ve bu fiyatlarda başka monitör önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör ile alakalı resmi üretici sayfası yok. Detaylı bir incelemesi yok. Büyük ihtimalle 1 ms olduğu için TN panel kullanmışlardır. TN panellerin renk derinliği anlamında çok kötü olduğunu belirtmem gerek. Sırf FPS oyun için alıyorum, prof oyuncuyum derseniz alınır. Onun dışında günlük kullanım, görsel kalitenin tavan yaptığı oyunlar için monitörü almam. İPS Panel monitörlere yönelirim.

Arkadaşlar uzun zamandır uygun fiyatlı Gaming monitör almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım. Sonucunda hepsiburada.com adresinde bu monitörü gördüm Acer KG241QBMIIX 23.6'' 1ms 75Hz (Analog+2xHDMI) Freesync Fiyatı
Monitörün özellikleri 24 inch, 75Hz, 1ms, AMD FreeSync desteği olması ve 2X HDMI olması benim için önemli bir özellik. HDMI çıkışının fazlar olması ve fiyatı da uygun gibi sizce Acer markasına güvenilir mi daha önceden kullanan var mı? Alınır mı bu monitör? Bu özelliklerde ve bu fiyatlarda başka monitör önerileriniz var mı?

Acer alma kardeşim ASUS al LG al paran varsa Philips 242E1GAJ 23.8" 1ms 144Hz FreeSync 2 HDMI+DP port VA Oyuncu Monitörü: Amazon.com.tr bunu alabilirsin kafan rahat olur

Geri
Yukarı