Acer KG241QS monitör nasıldır?

Renk ve görüntü kalitesi, tasarım gibi şeylerde kötü.

Akıcılık, F/P olarak çok iyi.

Sizce almakla hata mı ettim? Daha çok Oyun amaçlı tercih ettim
Rekabetçi ve Doom gibi oyunlar oynuyorsanız çok iyi yaptınız. Senaryolu ve ağır oyunlar oynuyorsanız biraz daha ekleyip renk kalitesi daha iyi bir 144Hz alabilirdirniz.

Rekabetçi ve Doom gibi oyunlar oynuyorsanız çok iyi yaptınız. Senaryolu ve ağır oyunlar oynuyorsanız biraz daha ekleyip renk kalitesi daha iyi bir 144Hz alabilirdirniz.
siparişi iptal edip bu monitörü alsam ne düşünüyorsunuz 165hz yerine 144hz 1ms ve İPS panel benim için 144hz 1ms olması şart ayrıyetten İPS Panel ve tasarım olarak çok şık sizin düşünceniz nedir önerebileceğiniz başka model var mıdır?

Olabilir, bence mantıklı.

Tamamdır iptal edip AOC tercih edeceğim teşekkür ederim yardımlarınız için
Yanlız ilki hem 1ms GtG olmasından hem de 165Hz olmasından bir tüj daha akıcıdır bilginize. Ama renk kalitesi olarak çok çok daha alt seviyelerde AOC'a göre.

Tamamdır iptal edip AOC tercih edeceğim teşekkür ederim yardımlarınız için

@GoodBye^^

Ne tarz oyunlar oynayacaksınız? Renk doygunluğu ayarıyla oynayıp renklerin kalitesini arttırabilirsin. Aşağıdaki konuya da göz atabilirsin .

@SkyRose Ben de tasarım amaçlı monitör başlığı açtım dün. Siz her 2 kanaldan da anlayan biri olarak yardımcı olabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…