Acer KG241QS vs HP X24C

Bu aşırı hoşuma gitti. Tek eksisi yükseklik ayarı. Hiç oynamıyor mu? Ve FreeSync Premium'un normalinden farkı ne?
Maalesef oynamıyor.

FreeSync Premium, düşük FPS'lerde de yırtılmayı önlemek için kare yineleme teknojisi olan LFC'ye sahip.

Evet, normal FreeSync çok düşük FPS'lerde yırtılamyı önleyemez ve FPS droplarında yırtılma da olabilir.

Bu düşüklüğü tam hatırlamasam da 40'lı bir deger olduğunu sanıyorum.
Bu aşırı hoşuma gitti. Tek eksisi yükseklik ayarı. Hiç oynamıyor mu? Ve FreeSync Premium'un normalinden farkı ne? Bir de bu monitör 6 Bit+frc imiş. Tam 8 Bit değil yani :/
Nereden baktınız bilmiyorum, muhtemelen Epey'den baktınız çünkü orası gerçek 8 bit'e FRC, FRC'ye de gerçek diyebiliyor , ama bu monitor (Philips) gerçek 8 bit. Baktığıniz yer hatalı olmalı.

Maalesef oynamıyor.

FreeSync Premium, düşük FPS'lerde de yırtılmayı önlemek için kare yineleme teknojisi olan Lfc'ye sahip.

Evet, normal FreeSync çok düşük FPS'lerde yırtılamyı önleyemez ve FPS droplarında yırtılma da olabilir.

40FPS alacağım oyunu oynamayacağım için sanırım fazla gerek yok. Ama çerçeveleri ve renk değerleri gayet iyi. Başlığı oynamadığı için HP olanı alacağım sanırm.

40FPS alacağım oyunu oynamayacağım için sanırım fazla gerek yok. Ama çerçeveleri ve renk değerleri gayet iyi. Başlığı oynamadığı için HP olanı alacağım sanırm.
Hayırlı olsun. Gerçek 8 bit ve renk gamutları için altına kitap koyabilirsiniz, (ben öyle yaptım :D) ama tercih sizin. HP de fena değildir.

Hangisini alırsanız alın geri dönüş yaparsanız çok sevinirim :)

Hayırlı olsun. Gerçek 8 Bit ve renk gamutları için altına kitap koyabilirsiniz, (ben öyle yaptım :D) ama tercih sizin. HP'de fena değildir.

Hangisini alırsanız alın geri dönüş yaparsanız çok sevinirim :)

Bende şu an altına kitap koyarak kullanıyorum ama masanın üst kısmı var. Monitör uzun gelirse kesmek zorunda kalırım :D.
Maalesef oynamıyor.

FreeSync Premium, düşük FPS'lerde de yırtılmayı önlemek için kare yineleme teknojisi olan Lfc'ye sahip.

Nereden baktınız bilmiyorum, muhtemelen Epey'den baktınız çünkü orası gerçek 8 Bit'e frc, Frc'ye de gerçek diyebiliyor, ama bu monitör (Philips) gerçek 8 Bit. Baktığıniz yer hatalı olmalı.

HP'de de FreeSync Premium varmış. Karar kesinleşti :D.
eğer alırsam görüşlerimide buradan paylaşacağım.

Dosya Ekleri

• ScreenShot_20201025155305.png
    ScreenShot_20201025155305.png
    373,7 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Geri
Yukarı