Acer laptop RAM yükseltme

radulankomera

Centipat
Merhabalar,
Sadece okul için kullandığım notebookumun RAM'ini 8 GB yapma fikri aklıma düştü. Acaba Intel Pentium Silver N5000 8 GB RAM kullanımına izin verir mi? Eğer mümkünse Acer destek ekibinden taktırmayı düşünüyorum. Yardımcı olanlara çok teşekkür ederim şimdiden.

Sistem şöyle: ( Bu arada RAM DDR4 )

Kullandığım cihazda tek RAM slotu var. İnternette iç yapıları açılmış hali de var.

WW.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Sadece okul için kullandığım notebookumun RAM'ini 8 GB yapma fikri aklıma düştü. Acaba Intel Pentium Silver N5000 8 GB RAM kullanımına izin verir mi? Eğer mümkünse Acer destek ekibinden taktırmayı düşünüyorum. Yardımcı olanlara çok teşekkür ederim şimdiden.

Kullandığım cihazda tek RAM slotu var. İnternette iç yapıları açılmış hali de var.

Eki Görüntüle 782988

Ram yükseltme yapılamıyor sadece ssd değiştirebilirsin.

Merhabalar,

Eki Görüntüle 782988
RAM eğer lehimli ise değişim olmaz. SSD değişebilme imkanın var.

Yeni konular

Geri
Yukarı