Acer laptop ürün zaten kayıtlı hatası

Aynen dostum, iade edilmiş ürünleri 2. el diye satıyorlar. Zaten, makara gibisiniz! İade kabul edildiyse, yeniden satışa uygun olduğu için kabul edilmiştir ve tekrar satılmasında hiçbir mahsur yoktur diye kabul edilir. Konu sahibi bu ürünü iade veya değişim alması imkansız. Hadi sizi çok bilmişler, gidin hatalı fiyatlı ürünleri kovalayın. THH'den çorba paranızı alırsınız belki.

İspatlayamayacagim icin simdilik susuyorum, pazartesi gunu konu sahibi urunun degisimini yapinca bu mesajlarini yanlış mesaj diye raporlayacagim.

Tabii konunun ucu acik oldugu icin sallayabildiginiz kadar sallayin, nedense hepiniz de 100 mesaj altisiniz . Her konuda millete cahil etiketi vuran cok bilmislerle polemige girmeyi biraktim, hayatinda bol sans.

Belli ki bilginiz gerçekten kısıtlı ve bir yaranız var geçmişte, hayatımda hiçbir zaman THH ile uğraşmadım veya iademde sorun yaşamadım bilin diye söylüyorum. Konu sonuçlandığında tekrar görüşelim bence sen de bu süre zarfında forumda yanlış bilgiler yaymaya devam etme.

Arkadaşlar aceri aradım herhangi bir servis kaydı vs. bulunmadığını söyledi böyle durumlarla karşılaşıldığını ve benden ürünün seri numarasını falan mail attığımda yardımcı olacaklarını söyledi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…