Acer Laptopta VBIOS Güncelleme hatası

erhan_gk

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, iyi bayramlar, yeni aldığım Acer Nitro AN515-55 NH. Q7JEY. 006 laptopumun sitesinde yayınlanan dosya ile VGA BIOS'u güncellemeye çalışırken bu ekte belirttiğim hatayı aldım. Açıkçası yanlış modelin VBIOS dosyasını indirdiğimi düşünmüyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Seri numarası NHQ7JEY006115111BA3400, SNID ise 11507007434. Şimdiden teşekkürler.

Product Support | Acer United States sürücüleri buradan indirdim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27 KB · Görüntüleme: 72
Herkese iyi günler, iyi bayramlar, yeni aldığım Acer Nitro AN515-55 nh. Q7jey. 006 laptopumun sitesinde yayınlanan dosya ile VGA BIOS'u güncellemeye çalışırken bu ekte belirttiğim hatayı aldım. Açıkçası yanlış modelin VBIOS dosyasını indirdiğimi düşünmüyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Seri numarası nhq7jEY006115111ba3400, snıd ise 11507007434. şimdiden teşekkürler.

Hatada güncellemenin ekran kartınızı desteklemediği yazıyor.

Herkese iyi günler, iyi bayramlar, yeni aldığım Acer Nitro AN515-55 nh. Q7jey. 006 laptopumun sitesinde yayınlanan dosya ile VGA BIOS'u güncellemeye çalışırken bu ekte belirttiğim hatayı aldım. Açıkçası yanlış modelin VBIOS dosyasını indirdiğimi düşünmüyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Seri numarası nhq7jEY006115111ba3400, snıd ise 11507007434. şimdiden teşekkürler.

Buradan dener misiniz? Ayrıca indirdiğiniz BIOS sürümü nedir?

O güncellemeyi es geçerek diğerini yükler misiniz?

BIOS/Firmware sekmesinden en üstteki sürümü 2.03 olan BIOS güncellemesini zaten kurmuştum. Onun altındakileri de kuracaktım fakat bu sürüm kurulu olandan eski hatası verdi, o yüzden onları kurmadım. Driverlarda ise genel olarak çoğunu kurdum.

BIOS/Firmware sekmesinden en üstteki sürümü 2.03 olan BIOS güncellemesini zaten kurmuştum. Onun altındakileri de kuracaktım fakat bu sürüm kurulu olandan eski hatası verdi, o yüzden onları kurmadım. Driverlarda ise genel olarak çoğunu kurdum.

Tüm sisteminiz düzgün çalışıyorsa güncelleme yapmanıza gerek yok.

Tüm sisteminiz düzgün çalışıyorsa güncelleme yapmanıza gerek yok.
Peki teşekkürler, o firmware neden kurulmuyor diye merak etmiştim sadece. Bir şey daha, laptopun kutusundan orijinal Acer marka adaptör değil de, Chicony markalı bir adaptör çıktı, bir sorun olur mu?

Peki teşekkürler, o Firmware neden kurulmuyor diye merak etmiştim sadece. Bir şey daha, laptopun kutusundan orijinal Acer marka adaptör değil de, chicony markalı bir adaptör çıktı, bir sorun olur mu?

Eğer çakma ise sorun çıkarabilir. Bilgisayarı satın aldığınız yere danışmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı