Acer Nitro 16 AN16-41 alınır mı?

Alınabilir güzel model de 2 gün erken alsanız 6K cebinizde kalacaktı. 2 günde 6K zam yedi laptop.

Ek olarak

Yanıtınız için teşekkür ediyorum ve evet her gün bilgisayarın fiyatını takip ettim zamlardan dolayı üzgünüm ama bütçeyi ayarlamam gerekiyordu :)

Bir de şeyi sormak istiyorum acer nitro 17 modelini beklemeye değer mi? O da bu özelliklerde ve bu fiyat bandında mı çıkar acaba.

Yanıtınız için teşekkür ediyorum ve evet her gün bilgisayarın fiyatını takip ettim zamlardan dolayı üzgünüm ama bütçeyi ayarlamam gerekiyordu :)

Bir de şeyi sormak istiyorum Acer Nitro 17 modelini beklemeye değer mi? O da bu özelliklerde ve bu fiyat bandında mı çıkar acaba.

Neden 17'yi bekliyorsunuz? Ekran boyutu içinse HP Omen 17-CM2003NT 7P6D7EA i7 13700HX 17 " 16 GB RAM DDR5 1 TB SSD 8 GB RTX4070 QHD 165 Hz 3 ms FreeDOS Gaming Laptop Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu da güzeldir.

Teşekkür ediyorum öneriniz için ve evet biraz da ekran boyutu için diyebiliriz ama çokta dert edeceğim bir durum değil açıkçası.Attığım ürün için düşünceleriniz nelerdir?

Geri
Yukarı