Acer Nitro 16 vs Acer Nitro 5

BaySami

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro16'nın bu modelini fark ettim en mantıklısı hangisi?
Acer Nitro16:

Acer Nitro5:

Son düzenleme:
Bir farkı yok gibi. Linkler aynı.

Linkler aynı, muhtemelen Nitro 5'den kastınız 12500H'lı model. Kendim kullanıyorum.

Nitro 16 daha üst seviye bir cihaz, güç olarak 12500H alır ama R5 7535HS verimlilik konusunda çok daha iyi olduğu için onu tercih ederdim. Batarya ve panel farkı da var baya. 16 tercih edin.

Linkler aynı, muhtemelen Nitro 5'ten kastınız 12500H'lı model. Kendim kullanıyorum.

Nitro 16 daha üst seviye bir cihaz, güç olarak 12500H alır ama R5 7535HS verimlilik konusunda çok daha iyi olduğu için onu tercih ederdim. Batarya ve panel farkı da var bayağı. 16 tercih edin.

Ben Nitro16 modellerine bakıyordum ama stok bitmişti veya 34K olmuştu Nitro16 AN16-416 bakıyordum ama bu daha ucuz olduğunu görünce karşılaştırmasını merak etmiştim.
Anlayamadığım şey bu kadar ucuz olmak için nereden kıstığı normalde 30k altı bulmak çok zordu bu modelleri.

Ben Nitro16 modellerine bakıyordum ama stok bitmişti veya 34K olmuştu Nitro16 AN16-416 bakıyordum ama bu daha ucuz olduğunu görünce karşılaştırmasını merak etmiştim.
Anlayamadığım şey bu kadar ucuz olmak için nereden kıstığı normalde 30k altı bulmak çok zordu bu modelleri.
ASUS ve MSI gibi marka değeri koymuyor fazla, F/P yani.

Geri
Yukarı