Acer Nitro 5 12500h 3060 alınır mı?

Alpex

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Acer marka olan vatanda %10 indirim ile 22K'ya düşüyor. Diğer seçeneğim 18.5K'ya lenovo. Aralarında farklar kağıt üzerinde işlemcisi ve ekran kartı watt değeri. Kasa kalitesi, soğutma kalitesi vs. hakkında bilgi verebilir misiniz? Acer'in eski kasalarına soğutma bakımından kötü deniyordu. Bu kasaları sanırım 2022 model.

Merhaba Acer marka olan vatanda %10 indirim ile 22K'ya düşüyor. Diğer seçeneğim 18.5K'ya lenovo. Aralarında farklar kağıt üzerinde işlemcisi ve ekran kartı watt değeri. Kasa kalitesi, soğutma kalitesi vs. hakkında bilgi verebilir misiniz? Acer'in eski kasalarına soğutma bakımından kötü deniyordu. Bu kasaları sanırım 2022 model.
Hocam kasa kalitesi kötü nitroların en azından ben sevemedim ama bu fiyata güzel iç aksam
25000 TL laptop tavsiyesi cihaz hakkında fikir edinmeniz için buyrun

Acerde mux var diye biliyorum ve mux varsa kesinlikle acer ve bu kasa modeli neredeyse kimsede yok herkes ezbere konuşuyor.
Acerde mux var diye biliyorum ve mux varsa kesinlikle acer ve bu kasa modeli neredeyse kimsede yok herkes ezbere konuşuyor.
@messinicocugu

MUX var ve ekran kartı 140W incelmesini yapan tek bir kanal vardı orada işlemci ve ekran kartı 73-74 dereceleri bile geçmiyordu. Bahsettiğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı