Acer Nitro 5 3050 Ti laptop PES 21'de kasıyor

emir saygı

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarım Acer Nitro 5 AN515-57. 8 GB RAM ve 3050 Ti ekran kartı var alalı 3 4 ay oldu. Tüm oyunlarda iyi ama PES 21'de çok kasıyor oynanmayacak derecede, ilk başlarda bu kadar kasmazdı ama şu an çok kasıyor. Sürücülerim de güncel sizce neden kasıyor? Bir çözümü var mı yardımcı olur musunuz?

Belki de ram kapasitesi düşük gelebilir. Ama laptop çok kaliteli. Steam'den oyun dosyalarını doğrulayın

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarım Acer Nitro 5 AN515-57. 8 GB RAM ve 3050 Ti ekran kartı var alalı 3 4 ay oldu. Tüm oyunlarda iyi ama PES 21'de çok kasıyor oynanmayacak derecede, ilk başlarda bu kadar kasmazdı ama şu an çok kasıyor. Sürücülerim de güncel sizce neden kasıyor? Bir çözümü var mı yardımcı olur musunuz?
Reis Öncelikle cihaz Prizdemi? Bide ekran kartı entegre ise nasıl anlarsınız win 10 ise windows tuşuna sol tık yapıp aygut yöneticisine basıp rtx 3050ti yazar bide entegre açıksa entegre ekran kartı görünür,eğer açıksa youtube üzerinden nasıl grafik işlemci ile açılır diye yazarak denetim masası üzerinden grafik işlemci menüsünü açın ve rtx3050ti ı seçin yani yüksek grafikli işlemci olması lazım öyle hatırlıyorum.

Ekran kartı olarak harici kullandığından emin misiniz? Genelde entegre olabiliyor(açıksa).

3050 Ti ekran kartını kullanıyor ayarladım

Belki de RAM kapasitesi düşük gelebilir. Ama laptop çok kaliteli. Steam'den oyun dosyalarını doğrulayın.

Oyun orijinal degil ondan dolayı olabilir mi?

Adaptörle performans modunda kullan.

Onu nasıl ayarlayacagım.

Yeni konular

Geri
Yukarı