Acer Nitro 5 3070 Ti alınır mı?

Bütçe
50.000

652865

Femtopat
Esenlikler;

• Oyun için laptop almaya karar verdim fakat işin içinden çıkamıyorum
  • Aklımda çok model yok sadece Acer Nitro 5 3070 Ti 16 GB RAM 1TB SSD ve ASUS ROG Zephyrus G14 2022 model ( AMD Ryzen ™ 9 6900HS ( 4,90 GHz) AMD Radeon® RX 6800S 8 GB GDDR6 32 GB RAM 1TB SSD) modellerine baktım. Donanım bilgim olmadığı için neye göre seçim yapmam gerektiğini bilmiyorum o nedenle farklı önerilere de açığım.

• Almanya'da yaşıyorum bütçem 1.800 euro Türkiye'deki karşılığını tam bilmiyorum ama yaklaşık 40.000-45.000 TL arası olabileceğini tahmin ediyorum vergilerle birlikte.
  • Beklentilerim: En sık oynadığım oyun PUBG, CS:GO. Ortalamanın üzerinde bir oyun performansı, batarya ömrü, fanın mümkün mertebe çok ses yapmaması ve ısınmaması. En az 5 sene kullanabileceğim bir cihaz olursa çok iyi olur.

• Aklımda bir model olmadığı için kendi kullandığınız modellerle ilgili tecrübelerinizi de dinlemek isterim.

Şimdiden teşekkürler, herkese iyi Sosyaller

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'den almayacaksanız biraz zor buradan tavsiye vermek bence. Fiyatlar değişkenlik gösterir büyük ihtimalle.

Yine de önerebileceğiniz bir cihaz var mı ya da nelere dikkat etmem gerektiği konusunda bilgi verebilir miydiniz, o da çok yardımcı olur benim için.
Teşekkürler. @olvidobc

İsterseniz alabileceğiniz sitelerin linkini atın ona göre bakıp önerelim.
teşekkürler.
3070ti laptoplara baktığım ve bütçem bu kadar olduğu için bu şekilde filtreledim. 2 sonuç çıktı:

https://www.mediamarkt.de/de/catego... RTX 3070 TI&filter[1]=currentprice:1699-1800

3070ti olmak zorunda değil aslında alternatif önerilere de açığım.
ASUS ROG Strix G15(2022) (G513RW-HQ173), Gaming-Notebook grau, ohne Betriebssystem, 165 Hz Display, 1 TB SSD

300 Euro Cashback ile güzel bir fırsat gibi duruyor. Ancak Nitro malzeme kalitesi olarak ROG kadar iyi değildir belirtmem gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…