Acer Nitro 5 AN515-42 alınır mı?

Çeldiniz beni umarım sorun yaşamam, yaşarsam da muhattap bulabilirim.
Trendyol Müşteri desteği konusunda iyidir, Sorun yaşama olasılığınız çok düşük. Ayrıca 14 Gün koşulsuz iade hakkınız var, Eğer ürün sorunlu vs. çıkarsa iade edip paranızı geri alırsınız.

Siparişimi verdim umarım sorun yaşamam teşekkürler.
HP Paviliyon sikayetvar ve youtubede incelemelerini izledim ryzen işlemci ile nvidia uyumsuz çalışıyormuş ve düşük performans veriyormuş. Birden fazla kişiden duyunca iptal etmek zorunda kaldım.

HP Paviliyon sikayetvar ve youtubede incelemelerini izledim ryzen işlemci ile nvidia uyumsuz çalışıyormuş ve düşük performans veriyormuş. Birden fazla kişiden duyunca iptal etmek zorunda kaldım.
Ekran kartı 8 ram var ise 2 gb kullanıyor yani 6gb ram kalıyor. Buda oyunlarda problem yaşatır.

Son düzenleme:

Ekran kartı 8 ram var ise 2 gb kullanıyor yani 6gb ram kalıyor. Buda oyunlarda problem yaşatır.
bu fiyat aralıklarında(4000-4500)alınabilecek bir ürün bulabilirseniz cevap yazar mısınız ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı