Acer Nitro 5 AN515-46 alınır mı?

Emrhanoztrk

Yoctopat
Daha fazla  
Oyun bilgisayarı almak istiyorum. Bütçem kısıtlı. Maksimum 23-25K. Bu fiyata alacağım en iyi F/P bilgisayar nedir sizce? Nitro 5 hakkında ne düşünüyorsunuz sizce alınır mı? Eksileri ve artıları neler yardımcı olursanız sevinirim. Başka önerilerinizi bekliyorum.

Acer Nitro 5 AN515-46 AMD Ryzen 5 6600H 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD 144 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QGXEY.001

O model alınmaz.

Bütçe biraz artabilir mi?

Şahsi fikrim eğer imkanınız varsa masaüstüne yönelin, bu fiyata 3050'li sistem kazıklanmak gibi birşey olur. Yine de sizin kararınız.
Masaüstü şuan için benim için sıkıntı yaratacak mobilizasyon açısından laptop tercih etmem gerekiyor.
O model alınmaz.

Bütçe biraz artabilir mi?
En fazla 25k bide ram eklemesi yapmayı düşünüyorum çünkü. Bu bütçede önerin varsa paylaşır mısın?
Soğutma performansı olarak acer daha iyi değil mi? Excaliburlarda bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarım var çünkü.

Masaüstü şu an için benim için sıkıntı yaratacak mobilizasyon açısından laptop tercih etmem gerekiyor.

En fazla 25k bir de RAM eklemesi yapmayı düşünüyorum çünkü. Bu bütçede önerin varsa paylaşır mısın?

Soğutma performansı olarak Acer daha iyi değil mi? Excalibur'larda bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarım var çünkü.

Ben Excalibur'un bir yamuğunu daha görmedim ve daha iyi özelliklere sahip diye attım.

Arkadaş laptop istemiş, soba değil.

Masaüstü şu an için benim için sıkıntı yaratacak mobilizasyon açısından laptop tercih etmem gerekiyor.

En fazla 25k bir de RAM eklemesi yapmayı düşünüyorum çünkü. Bu bütçede önerin varsa paylaşır mısın?

Soğutma performansı olarak Acer daha iyi değil mi? Excalibur'larda bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarım var çünkü.

Hocam taşımayacak iseniz laptopa bulaşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı