Çözüldü Acer Nitro 5 AN515-46 Wi-Fi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

snarchy

Attopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
rtx3070 TI
İşlemci
Ryzen 7 6800h
Ne yaparsam yapim Wi-Fi internete bağlanamıyorum sadece uçak modu gözüküyor aygıt yöneticisinde falan hiçbir yerde Wireless falan gözükmüyor.

Çözüm
Telefonunu wifi a bağla o wifi uzerindeki interneti usb kablo ile pc ne bagla. Paylasabiliyorsun.

Ya da şunu yap cihazın altındaki snidi kodu ile acer sitesinden driver ara.

Wifi driveri telefona indir telefondan bilgisayara atip kur.
Ethernet kablosuyla internete bağlanabiliyorum driverlarda sadece windows 11 için var bende şuan windows 10 yüklü 11 e yükseltmeye çalıştım ama bu seferde 0xc00000f0 diye bir hata yiyorum
Bu son zamanlarda sürekli acer ile ilgili wifi yok ses surucusu tok haporlerden tik pit sesler geliyor vs diye basliklar aciliyor.

Sanirim yeni windows surumlerinden kaynaklaniyor.

Sorununuz donanımsal değil yazılımsal.

Klavye FN tuşu ile kapatılmış olmasın?
Klavyeden FN+F3 yapınca sadece uçak modunu açıyor wifi yine açılmıyo

Bu son zamanlarda sürekli acer ile ilgili wifi yok ses surucusu tok haporlerden tik pit sesler geliyor vs diye basliklar aciliyor.

ne yapmam gerekiyo peki

ne yapmam gerekiyor peki

ne yapmam gerekiyor peki

Bu son zamanlarda sürekli Acer ile ilgili Wi-Fi yok ses surucusu tok haporlerden tik pit sesler geliyor vs diye basliklar aciliyor.

Sanirim yeni Windows surumlerinden kaynaklaniyor.

Ne yapmam gerekiyor peki.

Ağ bağdaştirici ayarlarina girip etkinlestir yap.

Olmazsa aygit yoneticisine girip oradan bagdastiricilara bak bir.

Ne aygıt yöneticisinde ne de ağ badaştırıcı ayarlarında yok Wireless.

Telefonunu wifi a bağla o wifi uzerindeki interneti usb kablo ile pc ne bagla. Paylasabiliyorsun.

Ethernet kablosuyla internete bağlanabiliyorum driverlarda sadece windows 11 için var bende şuan windows 10 yüklü 11 e yükseltmeye çalıştım ama bu seferde 0xc00000f0 diye bir hata yiyorum

Çözüm
Ben yerinde olsam şu an format USB'si hazırlar sıfırdan tamamen sıfırdan bir Windows 11 kurardım.

Kurunca yine bazı problemler yaşayacaksın örneğin hapörlerden pıt çıt sesler gelebilir veyahut yine Wi-Fi bağlanma sorunu vs hiçbiri donanımsal değil yazılımsal Windows 11 kurduktan sonra dirverlarla bu sorunlar çözülecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı