Acer Nitro 5 AN515-54 kurtarma sorunu

SeniorLeta

Centipat
Arkadaşlar bilgisayarı daha dün aldım elime yeni geçti. Windows 10 Pro kurdum, herşeyi ayarladım.
Driver'ler falan tertemizdi bilgisayar gece kapadım ve yattım. Kalktım ve bununla karşılaştım ne yapmam gerekiyor.

Şimdi BIOS'a girdim tekrar çıktım hiçbir şey yapmadan açıldı ama hep böyle mi olacak?
Sebebini bilen var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20200421_060726.jpg
    IMG_20200421_060726.jpg
    534,1 KB · Görüntüleme: 146
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarı daha dün aldım elime yeni geçti. Windows 10 Pro kurdum, herşeyi ayarladım.
Driver'ler falan tertemizdi bilgisayar gece kapadım ve yattım. Kalktım ve bununla karşılaştım ne yapmam gerekiyor.

Şimdi BIOS'a girdim tekrar çıktım hiçbir şey yapmadan açıldı ama hep böyle mi olacak?
Sebebini bilen var mı?

Hocam merhabalar. Ben de aynı problemle karşılaştım bu sabah. Aynı şekilde ben de windows 10 pro yükledim. Gece boyu driver kurulumları yaptım. Sabah da sizin gibi o ekranla karşılaştım. Acaba probleminiz devam ediyor mu? Etmiyorsa ne yaptınız?

Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı