Acer Nitro 5 AN515-54 laptop alınır mı?

klawye

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirtilen Acer Nitro 5 Core i5 9300H RTX 2060 8 GB RAM Windows 10 laptopu almayı düşünüyorum. 9675 ₺ etiketiyle satılıyor. Kafamdaki sorular şunlar;

-Eski 2019 kasa Nitro serisinden bir laptop. Eski kasa olduğundan termal tasarımı pek iyi değilmiş. Bu durum ne kadar büyük bir soruna sebep olabilir.
-İşlemci darboğaz yapar mı?
-RAM 8 GB fakat ileride yükseltme yapacağım.
-RTX 2060'ta DLSS teknolojisi olduğu için almayı düşünüyorum. RTX 3050 laptopların fiyatlarının düşmesini bekliyordum ancak RTX 3050 kartlarda VRAM 4 GB ve VRAM miktarı yükseltilemezken normal RAM yükseltilebiliyor (ayrıca fiyatları düşer mi emin değilim). GTX kartlar ise DLSS desteklemiyor.
-Bu modeli Windows 11'e yükseltebilir miyim ileride?
-2019 kasalarda tuş soyulma problemi bulunuyor mu? Yoksa sadece yeni kasalarda mı var tuş soyulması?
-Sonuç olarak önerir misiniz?

Not: Eminim ki daha iyi fiyata daha iyi makineler vardır ancak fiyat/performans açısından düşünerek öneri yapmanızı dilerim.

Masaüstü bilgisayar al 16k ya laptop aldım elimde kaldı 1 yılda
Artık laptop konularına masaüstü önermeyi bırakın, bizde masaüstünün daha iyi olduğunu biliyoruz, arkadaş laptop istiyorsa laptop önerin, ypksa masaüstü konularına gidin. Her konuda sizin gibilerle uğraşmaktan bıktık.

Geri
Yukarı