Acer Nitro 5 AN515-54 laptop alınır mı?

klawye

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirtilen Acer Nitro 5 Core i5 9300H RTX 2060 8 GB RAM Windows 10 laptopu almayı düşünüyorum. 9675 ₺ etiketiyle satılıyor. Kafamdaki sorular şunlar;

-Eski 2019 kasa Nitro serisinden bir laptop. Eski kasa olduğundan termal tasarımı pek iyi değilmiş. Bu durum ne kadar büyük bir soruna sebep olabilir.
-İşlemci darboğaz yapar mı?
-RAM 8 GB fakat ileride yükseltme yapacağım.
-RTX 2060'ta DLSS teknolojisi olduğu için almayı düşünüyorum. RTX 3050 laptopların fiyatlarının düşmesini bekliyordum ancak RTX 3050 kartlarda VRAM 4 GB ve VRAM miktarı yükseltilemezken normal RAM yükseltilebiliyor (ayrıca fiyatları düşer mi emin değilim). GTX kartlar ise DLSS desteklemiyor.
-Bu modeli Windows 11'e yükseltebilir miyim ileride?
-2019 kasalarda tuş soyulma problemi bulunuyor mu? Yoksa sadece yeni kasalarda mı var tuş soyulması?
-Sonuç olarak önerir misiniz?

Not: Eminim ki daha iyi fiyata daha iyi makineler vardır ancak fiyat/performans açısından düşünerek öneri yapmanızı dilerim.

Masaüstü bilgisayar al 16k ya laptop aldım elimde kaldı 1 yılda
Artık laptop konularına masaüstü önermeyi bırakın, bizde masaüstünün daha iyi olduğunu biliyoruz, arkadaş laptop istiyorsa laptop önerin, ypksa masaüstü konularına gidin. Her konuda sizin gibilerle uğraşmaktan bıktık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…