Bütçe
32500 TL

polnyjj

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben geçenlerde Amazon'un indiriminden aşağıda ki ürünü aldım,
Lakin ürün bana geldiğinde touchpadin sol alt köşesinde göçük ve ekran çerçevesinin sağ alt kısmında boşluktan dolayı ışık sızması problemleri ile geldi ancak daha ürün bana ulaşmadan bile stokta bittiğinden şu an değişim yapamıyorum, Amazon ile birden fazla kez görüştüm ve sundukları seçenekler şunlar;
1. Stok beklemek, 2 haftalık periyotlarla stok yenilendiği söylendi ve yılbaşını beklemem tavsiye edildi.
2. Stok yenilenmez ise ürünün iadesini yapıp ürün tekrar stoklara geldiğinde aradaki ücret farkını Amazon'un karşılayacağı şekilde tekrar satın almak.
3. Servise göndermem halinde ise ürünün tamir edilmesi ve zararın karşılığınca kısmı ücret iadesi almam.
Özetle Amazon hiçbir koşulda mağdur etmeyeceklerini ifade etti tabii ne kadar güvenilir yaşayıp göreceğim.
Ancak benim aklıma gelen bir şeyde aşağıda ki Nitro 16'nın RTX 4050 ve Ryzen R7 7535HS olan modelini almak.
Şu an bu modeli düşünme sebebimde en başında Nitro 16 almak istemem ancak 4060'lı modeli bütçemi zorladığı için ve o gün Nitro 5'in bu modelini indirimde yakaladığımdan almış olmam.
Sizce ne yapmalıyım ve bu fiyat bandında aynı özelliklere sahip başka bir ürün var mıdır?

Dosya Ekleri

• photo_2023-12-28_18-50-48.jpg
    photo_2023-12-28_18-50-48.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 52
  • photo_2023-12-28_18-50-46 (2).jpg
    photo_2023-12-28_18-50-46 (2).jpg
    133 KB · Görüntüleme: 44
  • photo_2023-12-28_18-50-46.jpg
    photo_2023-12-28_18-50-46.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 53
  • photo_2023-12-28_18-50-36.jpg
    photo_2023-12-28_18-50-36.jpg
    167,8 KB · Görüntüleme: 49
  • photo_2023-12-28_18-48-58.jpg
    photo_2023-12-28_18-48-58.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Neden stok olmadığını merak ediyorsanız sarı siteye bakın. İndirimde kapanlar ilana koymuş bile.
Bende de aynı üründen var geçen hafta aldım. Ekranda 2 tane alttan sızan ışık sorunu var ama sizinki gibi değil. Ürünün kutusunda veya başka bir yerinde LPN etiketi var mıydı? LPN etiketi Amazon' a iade edilmiş ürünlerde oluyor diye biliyorum, bir bakın belki başkasının iade ettiği ürünü size yollamış olabilirler. İade konusunda Amazon güvenilirdir. Kullanmış olmama rağmen sorun çıkan bir çok alışverişim sonrası iade konusunda üzmediler, ayriyeten ürün sizde kalabilir boşuna kargo ile göndermeye uğraşmayın dedikleri oldu.

Geçmiş olsun. Neden stok olmadığını merak ediyorsanız sarı siteye bakın. İndirimde kapanlar ilana koymuş bile.
Bende de aynı üründen var geçen hafta aldım. Ekranda 2 tane alttan sızan ışık sorunu var ama sizinki gibi değil. Ürünün kutusunda veya başka bir yerinde LPN etiketi var mıydı? LPN etiketi Amazon' a iade edilmiş ürünlerde oluyor diye biliyorum, bir bakın belki başkasının iade ettiği ürünü size yollamış olabilirler. İade konusunda Amazon güvenilirdir. Kullanmış olmama rağmen sorun çıkan bir çok alışverişim sonrası iade konusunda üzmediler, ayriyeten ürün sizde kalabilir boşuna kargo ile göndermeye uğraşmayın dedikleri oldu.
Teşekkür ederim hocam gördüm maalesef sarı sitede üstüne 3-5 ekleyip satan bir çok insan var, LPN etiketi için gidince bakacağım ancak kutunun ilk etiketini ben sökmüştüm yinede sonradan yapıştırılabilir sanırım. Şuanlık stok bekliyorum ancak yarın yine bir konuşacağım müşteri hizmetleri ile. İade konusunda üzeceklerini düşünmüyorum ancak stok konusu meçhul maalesef umarım yenilenir çünkü fiyatlar malum iade edersem muadili için en az 6-7 bin TL fark ödemem gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı