Acer Nitro 5 AN515-59ks laptop termal macun sürülmeli mi?

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, sıcak bir memleket olan Adana'da geçici süreliğine kalıyorum. Normalde Ankara'da 80 dereceyi geçmeyen bu laptop Adana'da 90 derecenin altına düşmüyor. MX-4 alıp termal macununu yenilemeyi düşünüyorum. Sizce böyle bir şey yapmalı mıyım? Laptop Amazon.com'dan geldiği için Türkiye'de garantisi yok onun için içini rahatlıkça açıp sökebiliyorum. Bunun dışında önerileriniz var mıdır? Laptop Acer Nitro 5 AN515-59ks.

Merhabalar, sıcak bir memleket olan Adana'da geçici süreliğine kalıyorum. Normalde Ankara'da 80 dereceyi geçmeyen bu laptop Adana'da 90 derecenin altına düşmüyor. MX-4 alıp termal macununu yenilemeyi düşünüyorum. Sizce böyle bir şey yapmalı mıyım? Laptop Amazon.com'dan geldiği için Türkiye'de garantisi yok onun için içini rahatlıkça açıp sökebiliyorum. Bunun dışında önerileriniz var mıdır? Laptop Acer Nitro 5 AN515-59ks.

Bakimini yapmalisin. O macun modelinin cakmalari da satiliyormus dikkat et. CPU derecesi mi 80 GPU mu?

MX-4 alıp termal macununu yenilemeyi düşünüyorum. Sizce böyle bir şey yapmalı mıyım?

Evet. 90 derece nispeten yüksek bir değer. MX-4 Teknobiyotik'ten alabilirsin. Orijinal satıyorlar.
Garantisi varsa servise yaz bilgi al derim bazen kendin icini açınca garantisi gidiyor bozulmasin garantisi.

Konuyu tam okumanızı tavsiye ederim.

Bakimini yapmalisin. O macun modelinin cakmalari da satiliyormus dikkat et. CPU derecesi mi 80 GPU mu?
CPU 80 GPU 60 seviyelerinde iken Adana' da CPU 90 GPU 80 derecelerine çıktı.
Yurt dışı garantilerine Amazon yardim ediyor diye biliyordum
Yurtdışı garantisi var Amerika' da ama oraya cihazı gönder geri al en az 1 ay sürer.

Yeni konular

Geri
Yukarı