Acer-Nitro-5-AN517-41 alınır mı?

Bütçe
30.000
Attığın laptopun sitesini dikkatlice incele muhtemelen laptopun ekranı 144hz 25 ms tir.
benim laptopumun acer nitro ve paneli berbat.

Gerçek 3 ms acer laptoplarda köşesinde logosunda 3 ms yazıyor aşağıya benimkinin ve internetten bulduğum 3 ms lapotpun stickerların koyuyorum.

Ayrıca Acerin resmi sitesinde 3 ms olanlarda 3 ms olduğu belirtiliyor senin attığın linktekinde ms değeri yazmıyor zıplama sakın.

Ayrıca senin attığın link ve altındaki ekranla olan iligli kısıma baktığında tespitlerirmi aşağıya atıyorum.

Evet senin aldığın cihaz 144 hz fakat iddaa ediyorum o o attığın linkteki laptop 3 ms değil ve o sitede hiç bir yerde kaç ms olduğu yazmıyor çünkü paneli çok kalitesiz bir panel. Evet paneli akıcı 144 hz ama ms olayı tamamen farklı bir şey yan yana 3 ms le açınca ozaman anlarsın.

Çin piyasasına dikkat et. Benimki 25 ms film bile izlemiyorum, buda öyle olabilir. Gerçek 3 ms leri ekran logosuna yazıyorlar genelde 165 144 tuzağına düşme. Belkide ben abartıyorumdur ama düşüncelerim bunlar alınca anlarsın. 144 hz etiketi olan benim laptopum 144hz 25 ms.

Dosya Ekleri

• 1 acer.jpg
    1 acer.jpg
    140,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 2 acer.jpg
    2 acer.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 26
  • 165hz.jpeg
    165hz.jpeg
    136,3 KB · Görüntüleme: 22
Attığın laptopun sitesini dikkatlice incele muhtemelen laptopun ekranı 144Hz 25 ms tir.
Benim laptopumun Acer Nitro ve paneli berbat.

Gerçek 3 ms Acer laptoplarda köşesinde logosunda 3 ms yazıyor aşağıya benimkinin ve internetten bulduğum 3 ms lapotpun stickerların koyuyorum.

Ayrıca Acer'in resmi sitesinde 3 ms olanlarda 3 ms olduğu belirtiliyor senin attığın linktekinde ms değeri yazmıyor zıplama sakın.

Ayrıca senin attığın link ve altındaki ekranla olan iligli kısma baktığında tespitlerirmi aşağıya atıyorum.

Evet senin aldığın cihaz 144 Hz fakat iddia ediyorum o o attığın linkteki laptop 3 ms değil ve o sitede hiçbir yerde kaç ms olduğu yazmıyor çünkü paneli çok kalitesiz bir panel. Evet paneli akıcı 144 Hz ama ms olayı tamamen farklı bir şey yan yana 3 ms le açınca o zaman anlarsın.

Çin piyasasına dikkat et. Benimki 25 ms film bile izlemiyorum, bu da öyle olabilir. Gerçek 3 msleri ekran logosuna yazıyorlar genelde 165 144 tuzağına düşme. Belkide ben abartıyorumdur ama düşüncelerim bunlar alınca anlarsın. 144 Hz etiketi olan benim laptopum 144Hz 25 ms.

Dikkat edeceğim hocam teşekkürler.

Ben laptopumu teknoryadan aldım teknoryayı tavsiye etmem çok ilgisiz kabalar. GameGaraj'ın Üsküdar'daki yerine bizzat gittim gayet iyiler sadece taksitte vade farkı alıyolar.

Geri
Yukarı