Acer Nitro 5 ekran kartı sürücüleri nasıl yüklenir?

Ayrıca Radeon Software kuruluysa oradan da kontrol edebilirsiniz sizin sürücülerden sonra bir sürücü çıkmış mı diye.
Hocam VALORANT oyununda ölçtüm fotoğrafı da burada fakat RX560X bazen 99 oluyor bazen de böyle
Hocam öyle olması iyi zaten. Millet ekran kartını kullanamıyor diye konu açıyor hatta.

Hocam baktım bende Vega8 3.ayın 26sı fakat AMD sitesinde 3.ayın 29u yayınlanmış

Hocam baktım bende Vega8 3.ayın 26sı fakat AMD sitesinde 3.ayın 29u yayınlanmış
Hocam onlar siteye eklenme tarihleri olabiliyor. Siz en iyisi Radeon Software'dan bakın. Muhtemelen en güncel driverlara sahipsiniz.

Hocam onlar siteye eklenme tarihleri olabiliyor. Siz en iyisi Radeon Software'dan bakın. Muhtemelen en güncel driverlara sahipsiniz.
Hocam RX560X yüklü onun uygulamasından baktım güncelsiniz diyor.

Hocam RX560X yüklü onun uygulamasından baktım güncelsiniz diyor.
Tamamdır sorun yok o zaman. Orayı ayda bir kontrol edin. Gelmişse orada belirtir zaten daha üst sürüm mevcut diye.

Tamamdır sorun yok o zaman. Orayı ayda bir kontrol edin. Gelmişse orada belirtir zaten daha üst sürüm mevcut diye.
Teşekkür ederim hocam bu arada hocam en yüksek ayarlarda oynuyorum valorantı bu değerler
nasıl işlemci sıcaklığı 70-75 derece hocam
hocam 2.fotoğrafta oyunu rx560x ekran kartıyla çalıştırdım (130 FPS alan yüksek performansla çalıştırdığım ekran kartı bu ayarıda windowsun grafik ayarları kısmından yaptım.) değerler sizce nasıl hocam

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    3,7 MB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…