Acer Nitro 5 iade edilmeli mi?

Bütçe
18k
Başlata tıkla "intel" yaz, en üstte Intel Grafik Kontrol merkezi çıkması lazım. Çıkmıyorsa sürücüyle birlikte yüklenmiş olması gerekiyor. Acer'ın sitesinde sürücülerde var.

Eğer kurulu değilse Acer'ın sitesinden modelini seç, windows sürümünü seç, işaretlediğim iki sürücüden birinde (büyük ihtimal alttakinde) intel grafik kontrol merkezi var. setupapp'a tıklayacaksın zipi açtıktan sonra.
Ekran Alıntısı.PNG

Her panel farklıdır. Örnek olarak benim ayarları paylaşıyorum. Ama ayrıca Windows'un kendi renk ayarlama kısmından da ufak bir ayar yapılı. (denetim masası-renk yönetimi kısmından)

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    147,7 KB · Görüntüleme: 14
  • 2.JPG
    2.JPG
    145,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 3.JPG
    3.JPG
    37,9 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Kesinlikle belirttiğiniz cihaz için iade etmemenizi tavsiye ederim. HP Victus'ta da başka sorunlar yaşarsın. Screen wobble, hoparlörde parazit vb. biraz araştırırsan görürsün. Diğer söylediklerinize gelecek olursak bence endişelenecek bir şey yok. Yazılım 8 saat gösterdi diye gerçekten 8 saat kullanıldığı anlamına gelmez. Ekran konusunda bu fiyat aralığında daha iyi ekran maalesef yok. Yakın zamanda bende bir laptop aldım o yüzden endişelerini az çok iyi anlayabiliyorum. Bendeki cihaz da %100 GPU veya %100 CPU kullanmıyor. Bu normal bir durum. Rahat ol ve kullanmaya devam et :D

HP Victus'ta öyle sorunlar yok, HP Victus var bende hiçbir sorunu yok ve soğutması mükemmel. Oyunlarda yüzde 100 GPU, CPU kullanır. Monster'lerde düşük GPU kullanımı var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı