Acer Nitro 5 ilk yüklenmesi gereken uygulamalar nedir?

aliiuysal

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Format atacağın zaman yükleme ekranında 2 tane disk görebilirsin küçük boyutlu olanda yüklemen gereken programlar olmalı bende vardı. Onları kurarsın ister sonra güncellersin.

ACER Nitro5 AMD Ryzen 5-5600H 8GB 512GB 4GB RTX3050 W11 15.6" Gaming Laptop (ACER Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Merhaba arkadaşlar. Bu linkteki ürünü aldım. İlk defa Gaming laptop alıyorum onun için bilgim az bu konularda ilk açtığımda hangi uygulamaları yüklemem lazım? Hangi testleri yapmam lazım? Bilgilendirirseniz sevinirim.

İşlemci için bir şey diyemem hiç AMD kullanmadım fakat 8 GB RAM günümüze yetmez 16 GB yapın SSD konusuna gelirsek az oyun oynarsan 512 GB yeterli fakat RTX 3050 Ti günümüze yetmez fakat yüksek gereksinimli oyunu yüklemezsen alınabilir.

Format atacağın zaman yükleme ekranında 2 tane disk görebilirsin küçük boyutlu olanda yüklemen gereken programlar olmalı bende vardı. Onları kurarsın ister sonra güncellersin.
bende kendiliğinden windows ile geldi onun için öyle bir şey yok

İşlemci için bir şey diyemem hiç AMD kullanmadım fakat 8 GB RAM günümüze yetmez 16 GB yapın SSD konusuna gelirsek az oyun oynarsan 512 GB yeterli fakat RTX 3050 Ti günümüze yetmez fakat yüksek gereksinimli oyunu yüklemezsen alınabilir.
bilgisayarı aldım zaten yarın elime gelir ramı 16 ya yükselteceğim ilk iş olarak zaten uygulama olarak sormuştum

Geri
Yukarı