Acer Nitro 5 kaç yıl yeter?

Bırakmayacağım çünkü gerçek bu. :D böyle olmadığı zaman bırakabilirim. İnsanlar bilmiyor olabilir, belki bir işine yarar.

Eski konulara bakıyordum da denk geldi emin ol milletin de kafası en az senin kadar çalışıyor laptop alanların çoğu da ihtiyaçtan alıyor PC toplamayı herkes biliyor üniversite ye falan gideceğin zaman nabıcaksın masaüstü söküp oraya götürürsün artık.

Eski konulara bakıyordum da denk geldi emin ol milletin de kafası en az senin kadar çalışıyor. Laptop alanların çoğu da ihtiyaçtan alıyor PC toplamayı herkes biliyor. Üniversiteye falan gideceğin zaman ne yapacaksın masaüstü söküp oraya götürürsün artık.
Sen de şuna emin ol hayır bilmiyorlar. Çok gördüm laptopu 5 yıl evden çıkarmayan ama "laptop iyi brom" diye dolaşan. Ayrıca evet masaüstünü üniversitede kalacağın yere götürebilirsin. Eğer okulda güçlü bir laptopa ihtiyaç yoksa uygun fiyatlı bi' laptop ve yanına da güçlü bir masaüstü alınabilir.

Sen de şuna emin ol hayır bilmiyorlar. Çok gördüm laptopu 5 yıl evden çıkarmayan ama "laptop iyi brom" diye dolaşan. Ayrıca evet masaüstünü üniversitede kalacağın yere götürebilirsin. Eğer okulda güçlü bir laptopa ihtiyaç yoksa uygun fiyatlı bi' laptop ve yanına da güçlü bir masaüstü alınabilir.

Bence dediğin çok saçma laptop daha mantıklı masaüstü alıp bir laptop almak nedir ya.
https://www.gamegaraj.com/urun/blaster-5tn/
RAM'i 16 GB yapınca 7000 oluyor, içinde 16 GB RAM + GTX 1650 + i7 9750H + 256 GB SSD var, "h"Acer'den ve Dell'den iyi.

Yalnız stokta yok yazıyor.

Son düzenleme:
Bence dediğin çok saçma laptop daha mantıklı masaüstü alıp bir laptop almak nedir ya.
Eğer oyun oynayacaksan masaüstü her zaman daha mantıklıdır çünkü aynı paraya daha güçlü donanım alıyorsun. Okulda güçlü bir laptopa ihtiyaç yoksa dediğim yöntem uygulanabilir. Anlamamakta ısrar ediyorsan senin sorunun.

Geri
Yukarı