Acer Nitro 5 laptop servisindeki macun iyi midir?

miracakin

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 i5 12500H RTX3050 Ti modeli elimde var. 4 ay falan oldu alalı sıklıkla kullandım oyun oynadım çok süre şu an işlemci boşta 60 derecelerde geziyor Forza gibi oyunlarda 95 dereceyi görüyor tahminimce termal macun eridi servise göndersem oradaki termal macun yeterince iyi midir eskisi 80 derecelerine döner mi?

Acer Nitro 5 i5 12500H RTX3050 Ti modeli elimde var. 4 ay falan oldu alalı sıklıkla kullandım oyun oynadım çok süre şu an işlemci boşta 60 derecelerde geziyor Forza gibi oyunlarda 95 dereceyi görüyor tahminimce termal macun eridi servise göndersem oradaki termal macun yeterince iyi midir eskisi 80 derecelerine döner mi?
Hocam acerde garanti bozuluyor mu bilmiyorum ama en iyisi kendinizin bir macun alıp değiştirmesi olacaktır ülkede adam akıllı servis çok az.

Kullandıkları macun kaliteli değil. Kendin satın alıp cihazla birlikte göndermen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı