Acer Nitro 5 laptopa RAM takviyesi

Eren0710

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Acer Nitro 5 laptop kullanıyorum. 8 GB RAM var 8 de kendim ekletmeyi düşünüyorum. RAM alırken çift kanal çalışması için neye göre almalıyım yeni RAM'i acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Acer Nitro 5 laptop kullanıyorum. 8 GB RAM var 8 de kendim ekletmeyi düşünüyorum. RAM alırken çift kanal çalışması için neye göre almalıyım yeni RAM'i acaba?
Modeli atar mısınız?

CPU-Z'den RAM'e bakıp aynısını alın garanti olsun diye. Ben aynısını yaptım.

çok teşekkür ederim. Peki marka fark ediyor mu bilgisiyarda kullanılan ram kingston marka olarak görünüyor ?
Belki uyumsuzluk olabilir lakin olmayadabilir. işi şansa bırakmayın, altta ki arkadaşında dediği gibi, ''CPU-Z'den RAM'e bakıp aynısını alın garanti olsun'' yapmanız gereken şey, O program üzerinden RAM modeline bakıp aynısından almak.

Ben öyle yaptım şahsen. Boşuna riske girmeye gerek yok.

Ben öyle yaptım şahsen. Boşuna riske girmeye gerek yok.
DDR4-3200 (1600mhz) olarak görünüyor fakat ramlere baktığımda 3200 mhz olarak geçiyor internette parantez içinde yazan tam olarak ne oluyor acaba ?

DDR4-3200 (1600MHz) olarak görünüyor fakat RAM'lere baktığımda 3200 MHz olarak geçiyor internette parantez içinde yazan tam olarak ne oluyor acaba?

3200 MHz halini alacaksınız. Parantez içinde şu an kaç MHz de çalıştığı yazıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…