Acer Nitro 5 nasıl?

Acer'ları çok begendim de Linux işletim sisteminden Windows 10'a geceş sancılı oluyormuş sanirim.

Hiç denemedim. Ama olay yine BIOS'ta hallediliyor Linux'tan geçsen bile USB'den boot ediyorsunuz sanırım. Olmadı zaten PC yeni olmayacak mı? Her şeyi silersiniz. Böylece Linux'ta silinir ve FreeDOS olur.

Son düzenleme:

Oyun vb. ağır yük altında değilken, normal sıcaklık değerlerindeyken de fan sesli mi?

Oyun vb. ağır yük altında değilken, normal sıcaklık değerlerindeyken de fan sesli mi?

Oyundayken yani yük altındayken aşırı fan sesi çıkıyor. Biliyorum soğutmak için yapıyor ama çok fazla çalıştığı halde sıcacık oluyor. Elimi klavyenin üzerine koyduğumda belirgin bir sıcaklık geliyor.

O normal bence. Sıcaklık değerleri önemli. Benim şuan kullandığım Lenovo Y520 yük altında oyunda 80 derece oluyor. Laptop için iyi bir sıcaklık denebilir. Ama elimi koyduğum yer baya bir sıcak oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…