Acer Nitro 5 nasıldır?

Bütçe
20.999
Peki neden iade etmediniz?
Şuan garantide.

Sorun yaşıyorsanız teknik servise yollayın garantisi varken.

Bende Acer Nitro 5 AN515-57 16 GB RTX 3060 i5 11400H var. Uzun zamandır kullanıyorum 1-2 kez FPS düşüşü yaşadım driver sildim yükledim düzeldi. 1 yıl 2 ay oldu alalı. Bakım için servise yolladım fan ve genel bakım toz termal macun filan.
Şuan garantide. Donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Event log da arccontrol ve intel audio driver ile ilgili problemler görünüyor. Defalarca sildim geri yükledim hala aynı. Donanim sorunu olmadığından emin olmak için garantiye gönderdim. 14 gün oldu bekliyorum. Acer community'ye bakın sorunlar hemen hemen aynı.

Son düzenleme:
Şu an garantide.

Şu an garantide. Donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Event log da arccontrol ve Intel Audio driver ile ilgili problemler görünüyor. Defalarca sildim geri yükledim hala aynı. Donanim sorunu olmadığından emin olmak için garantiye gönderdim. 14 gün oldu bekliyorum. Acer Community'ye bakın sorunlar hemen hemen aynı.

Ben ısınma ve bakım için yolladım forumda birine 1 haftada yollamış gelmiş. O kadar uzun sürüyor mu? Orada çok laptop olunca normal de olabilir. Sana kayıt numarası filan verdiler mi ya da mesaj geldi mi? Ben e-posta ile aradım kayıt numarası ile işleme alındı yazdılar numara verdiler yarın arayacağım.

Ben ısınma ve bakım için yolladım forumda birine 1 haftada yollamış gelmiş. O kadar uzun sürüyor mu? Orada çok laptop olunca normal de olabilir. Sana kayıt numarası filan verdiler mi ya da mesaj geldi mi? Ben e-posta ile aradım kayıt numarası ile işleme alındı yazdılar numara verdiler yarın arayacağım.
ben ilgilenmedim pek acerin sitesinden takip edebilirsin onarım durumunu. sorun bulamayacaklar büyük ihtimalle. sorun yazılım kaynaklı işletim sisteminin hatası. kayıt defterleriyle ilgili. olay görüntüleyiciden baktığımda kernel power 41 (63) hatasından sonra kapanıyor ve kilitleniyormuş. internetten biraz araştırınca büyük oranda işletim sistemi sorunu olduğunu söylüyorlar. muhtemelen benim ekranı değiştirip gönderirle ölü pixel vardı.

Modelini kullanıyorum. FPS takıntılı değilim. Güç modu açık bırakıyorum. Hiç fan sesi falan duymuyorum. Yüksek performans da ise 90 derece görüyorum. (Bannerlord)

Modelini kullanıyorum. FPS takıntılı değilim. Güç modu açık bırakıyorum. Hiç fan sesi falan duymuyorum. Yüksek performans da ise 90 derece görüyorum. (Bannerlord)
Bende An 517 55 modeli var. Yüksek performans gerektiren oyunlarda fan sesi geliyor. Performans anlamında herhangi bir sorun yoktu. Kendi kendine kapanma, ben kendim kapatırsam bazen ekran kapanıyor ama klavye ledleriyle fanlar kapanmıyor bende mecbur force shutdown yapıyorum. Durduk yere kapanınca açmak zaman alıyor batarya reset felan yarım Saat bekliyorum falan. Gönderdim bakalım sonuç ne olacak.

Ben ilgilenmedim pek Acer'in sitesinden takip edebilirsin onarım durumunu. Sorun bulamayacaklar büyük ihtimalle. Sorun yazılım kaynaklı işletim sisteminin hatası. Kayıt defterleriyle ilgili. Olay görüntüleyiciden baktığımda Kernel Power 41 (63) hatasından sonra kapanıyor ve kilitleniyormuş. İnternetten biraz araştırınca büyük oranda işletim sistemi sorunu olduğunu söylüyorlar. Muhtemelen benim ekranı değiştirip gönderirle ölü pixel vardı.

Bende böyle diyor pek anlamadım. Herhalde 7 veya 10 gün sonra bir değişiklik daha 3 gün oldu ellerinde.

Bende An 517 55 modeli var. Yüksek performans gerektiren oyunlarda fan sesi geliyor. Performans anlamında herhangi bir sorun yoktu. Kendi kendine kapanma, ben kendim kapatırsam bazen ekran kapanıyor ama klavye ledleriyle fanlar kapanmıyor bende mecbur force shutdown yapıyorum. Durduk yere kapanınca açmak zaman alıyor batarya reset felan yarım Saat bekliyorum falan. Gönderdim bakalım sonuç ne olacak.
Seni arayıp birsey dediler mi ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230831_014501_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230831_014501_Samsung Internet.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Bende böyle diyor pek anlamadım. Herhalde 7 veya 10 gün sonra bir değişiklik daha 3 gün oldu ellerinde.

Seni arayıp birsey dediler mi ?
Valla aramışlarsa da açmamış olabilirim işlerim çok yoğun olduğu için rehberimde kayıtlı olmayan numaralara geri dönmüyorum. Haftaya çarşamba günü yani 4 gün sonra kendim arayıp soracağim, gelişmelerden haberdar ederim.

Geri
Yukarı