Acer Nitro 5 RTX 3060 düşük FPS veriyor

Hiç BIOS'u güncelledin mi bazen sıcaklık değerleri düşüyor

Anladım teşekkür ederim yardımlarınız için Turbo Boost'u açıp deneyeceğim.

Sorun çözülmezse büyük ihtimal sıcaklıktan MHz kısıyor FPS düşmesi olursa ısınma sorunun çözmeye çalışın.

Hocam tüm laptoplar 100 derece oluyor. 93-94 normal. Yani çok normal sayılmaz aslında ama tüm laptoplar böyle.

Hayır hocam yanlış bilgi vermeyin ben i58300H laptop kullanıyorum Max 75 oluyor 100 derece kötü bir değer.

Hocam zaten kötü bir değer. Ama çoğu F/P ürün böyle sıcaklıklar veriyor.

Hocam RTX 3050 Ti laptop GPU i5 11300h kullanıyorum 60 FPS sabitlesem bile 80 85 oluyor bir laptopta hatta üst segment laptoplarda 80 derecenin altında laptop görmedim. (düzeltme) daha doğrusu yeni nesil oyunlarda görmedim.

Turbo boostu kapatmanız Valorantta çok etki eder işlemci ağırlıklı bir oyun sonuçta iyi bir soğutucu alırsanız belki ısınmaz o kadar.

Hocam zaten 100 derece değil. Arkadaş 93-95 derece demiş bende 100 dereceye çıkmadığı sürece çok takmayın dedim.
Evet benim laptop da turbo boost kapatmayı bilmediğimden 2 yıl falan 95 96 derece kullandım şuan hala taş gibi çalışıyor ama tabii ki dikkat edin soğuk çalışması daha iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…