Acer Nitro 5 RTX 3070 fanlar çok sesli ve 90C'de çalışıyor

trianglexxx

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Birkaç gündür yeni aldığım bilgisayarımı kullanmaya çalışıyorum.
Kullanan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim.
Oyun oynarken fanlar hızlı ve çok gürültülü çalışıyor bu normal mi?
Bir de derecelere bakmaya çalıştım normal kullanımda 35 ile 50 arasında.
Oyun oynarken 90'lara çıkıyor. Bilgi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal hocam laptop cihazların iyi özellikli olmayanları bile sıcak çalışıyor sizdeki bileşenler gayet güçlü ve değerleri normal soğutucu alabilirsiniz altına.

Normal hocam laptop cihazların iyi özellikli olmayanları bile sıcak çalışıyor sizdeki bileşenler gayet güçlü v
Normal hocam laptop cihazların iyi özellikli olmayanları bile sıcak çalışıyor sizdeki bileşenler gayet güçlü ve değerleri normal soğutucu alabilirsiniz altına.

e değerleri normal soğutucu alabilirsiniz altına.

Soğutucu var Zalman kullanıyorum. Bu kadar gürültülü olmasına alışkın olmadığım için biraz garipsedim ondan sormak istedim

90 işlemcidir ekran kartı olsa duramazsın laptopta.
Olabilir ben yanlış söylemiş olabilirim :D işlemci olabilir

Soğutucu var Zalman kullanıyorum. Bu kadar gürültülü olmasına alışkın olmadığım için biraz garipsedim ondan sormak istedim

Olabilir ben yanlış söylemiş olabilirim :D işlemci olabilir

Laptopların fanları zaten gürültülü zaten biraz gezerseniz yok F-16 benzetmelerini falan bile görebilirsiniz. Yük altında RPM değerleri çok artıyor fanların ki soğutabilsin. Her şey normal relax. O sıcaklık değerininde işlemcinin olduğuna da çok eminim. Yine de isterseniz Gaming olarak kullanacaksanız, soğutucu almanız sağlıklı olur, uzun vade için. :).

Laptopların fanları zaten gürültülü zaten biraz gezerseniz yok F-16 benzetmelerini falan bile görebilirsiniz. Yük altında RPM değerleri çok artıyor fanların ki soğutabilsin. Her şey normal relax. O sıcaklık değerininde işlemcinin olduğuna da çok eminim. Yine de isterseniz Gaming olarak kullanacaksanız, soğutucu almanız sağlıklı olur, uzun vade için. :).
2 tane soğutucum var . Bu soğuk havada böyle ötüyorsa yaz sıcağında ne olur düşünemiyorum :) Oyun oynamaya korktum sanki bozulacak gibi far far far ötüyor :)

Geri
Yukarı