Elektronik Acer Nitro 5 RTX 4050 25.599 TL!

25.599 TL'den alan oldu mu? Çünkü satıcı fiyatı siparişleri iptal edip 26.999 TL'ye güncellemiş sanırım hala stok 3.

25.599 TL'den alan oldu mu? Çünkü satıcı fiyatı siparişleri iptal edip 26.999 TL'ye güncellemiş sanırım hala stok 3.
Eğer gerçekse, mücbir sebepten iptal etmediği için iptal ettiği sipariş başına bakanlıktan ceza yeme ihtimali var.

1709382879256.png

Çok iyi fiyat fakat sadece 3 adet gözüküyor stokta.

Hocam siparişi verdim. Taksit sıkıntılıydı mecbur 4 taksit alabildim.
Ram olarak içindekinin birebir aynısının linki yada model adı nedir?
Birde 8 ekleyerek 16 yapmak yerine aynı modelden 16 ekleyip 24 yapmak da mantıklı geliyor.

RAM olarak içindekinin birebir aynısının linki ya da model adı nedir?
Bir de 8 ekleyerek 16 yapmak yerine aynı modelden 16 ekleyip 24 yapmak da mantıklı geliyor.

İçinden çıkan RAM,
Genelde böyle ucuza satanlar, RAM yükseltme yapılan cihazlarından çıkanları satıyorlar. Bende i7 4060 modelini aldım, cihaz gelip sorun olmadığını anlayınca 2x16 GB aldım.

RAM olarak içindekinin birebir aynısının linki ya da model adı nedir?
Bir de 8 ekleyerek 16 yapmak yerine aynı modelden 16 ekleyip 24 yapmak da mantıklı geliyor.

Hocam ben kullanıyorum sana deneyimlerimi anlatayım belki okursun. RAM'i aynı model almanda fayda var bir de laptop aşırı ısınıyor eğer işlemci tam yük altına girerse direk sıcaklık 1
00e vuruyor işlemci ve işlemciyi zorlayan oyunlarda 93'ün altını hiç görmüyor işlemci. Bir de bende zamanla ölü piksel meydana geldi ama sende meydana gelmez büyük ihtimal. Laptopu ilk 9 ay biraz ısına ısına kullanırsın sonra termal macununu eğer oluyorsa sıvı termal yaptır olmuyosada kaliteli macun sürmende fayda var bir de laptop fanları yüzde yüz olunca(90 derece üstünde direk fanlar fulleniyor)laptopun kasası titremeye başlıyor ha aşırı raharsız edici değil ama elin klavyedeyken kasanın titrediği yine de hissediliyor. Ama yine de bu fiyatta sana öneririm hayırlısı olsun şimdiden laptop.

Hocam ben kullanıyorum sana deneyimlerimi anlatayım belki okursun. RAM'i aynı model almanda fayda var bir de laptop aşırı ısınıyor eğer işlemci tam yük altına girerse direk sıcaklık 1
00e vuruyor işlemci ve işlemciyi zorlayan oyunlarda 93'ün altını hiç görmüyor işlemci. Bir de bende zamanla ölü piksel meydana geldi ama sende meydana gelmez büyük ihtimal. Laptopu ilk 9 ay biraz ısına ısına kullanırsın sonra termal macununu eğer oluyorsa sıvı termal yaptır olmuyosada kaliteli macun sürmende fayda var bir de laptop fanları yüzde yüz olunca(90 derece üstünde direk fanlar fulleniyor)laptopun kasası titremeye başlıyor ha aşırı raharsız edici değil ama elin klavyedeyken kasanın titrediği yine de hissediliyor. Ama yine de bu fiyatta sana öneririm hayırlısı olsun şimdiden laptop.
Hocam ölü piksel yok ancak sağ alt tarafta yoğun ışık süzmesi var. W11 midemi bulandırdığından W10 yükledim. Nitro sense kullanamıyorum yalnız 11 olmadığı için.

Hocam ölü piksel yok ancak sağ alt tarafta yoğun ışık süzmesi var. W11 midemi bulandırdığından Windows 10 yükledim. NitroSense kullanamıyorum yalnız 11 olmadığı için.

Ölü piksel sende olmaz zaten cok nadir oluyor. Bir de NitroSense onemli o yuzden Windows 11 kurmani oneririm.

Geri
Yukarı