Acer Nitro 5 RTX3060 Ryzen 7 5800H alınır mı?

17bin küsur TL hocam nasıl bin TL daha?

Bugün öğlen fiyatı 15 bin idi. Fiyatları arttırmışlar siz söyleyince gördüm. Zamanlama biraz kötü olmuş keşke daha önce almaya karar verseydiniz. Bütçeniz ne kadar ona göre piyasaya tekrar bakıp öneri yapabiliriz.
Amazon’da fiyatları arttırmamışlar daha Monster Tulpar T7 V25.1 Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, 512GB M.2 SSD, RTX3060 Max-Performance 6GB, 17.3'' Mat LED-FHD 144Hz, Freedos : Amazon.com.tr: Bilgisayar Fırsatınız varsa bence alın. Çünkü bu fiyata en iyi bu model ve diğer her yerde fiyatlar 2 bin TL arttırılmış.

95W 3060'a sahip ideal gibi duruyor.
Bunu buldum bir bakın isterseniz hemen.
Fiyat 15.599TL
Bu 130W 3060
Hocam teşekkür ederim ama monster almayı düşünmüyorum. Evet Tulpar kasası iyi ama yinede çok şikayet duydum.
Bugün öğlen fiyatı 15 bin idi. Fiyatları arttırmışlar siz söyleyince gördüm. Zamanlama biraz kötü olmuş keşke daha önce almaya karar verseydiniz. Bütçeniz ne kadar ona göre piyasaya tekrar bakıp öneri yapabiliriz.
Amazon’da fiyatları arttırmamışlar daha Monster Tulpar T7 V25.1 Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, 512GB M.2 SSD, RTX3060 Max-Performance 6GB, 17.3'' Mat LED-FHD 144Hz, Freedos : Amazon.com.tr: Bilgisayar Fırsatınız varsa bence alın. Çünkü bu fiyata en iyi bu model ve diğer her yerde fiyatlar 2 bin TL arttırılmış.
hocam teşekkürler ama en son dişimi sıka sıka 14k oluyor.

Hocam teşekkür ederim ama Monster almayı düşünmüyorum. Evet Tulpar kasası iyi ama yine de çok şikayet duydum.

Hocam teşekkürler ama en son dişimi sıka sıka 14K oluyor.

14 bine daha iyisi yok. Soğutması nasıl onu öğrenmek lazım. Onun dışında iyi, kendiniz RAM de alırsınız ilerleyen zamanda. Fiyatlar hızlı artıyor şu an alabiliyorsanız alın bence. Soğutması hakkında bilgilendirebilecek birisi varsa çok iyi olur.
@Radeon RX 5500M hocam bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı