Acer Nitro 5 vs IdeaPad Gaming 3

bfaam

Decapat
Daha fazla  
Bu iki laptop arasında kaldım. Önceden açtığım konuda @ambushermayki ve @Artoria Pendragon hocam bunu önerdi: Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 82K100CTTX i5-11300H 8 GB 512 GB SSD GTX1650 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Aradan 2-3 hafta geçtikten sonra fiyatlar zamlandığı için tekrar konu açtım ve @Artoria Pendragon hocam bu laptopu önerdi: Acer Nitro 5 AN515-45 NH.QBAEY.002 Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bende bu iki laptop arasında kaldım. Ideapad Gaming 3'ün kasa ve touchpadi daha kaliteli, bana Ideapad daha sıcak geliyor. Hangisini seçeceğimi bilmiyorum.

5-6 yıl götürür mü hocam?

Özellik bakımından inceleyecek olursak Acer daha iyi.

Diyor ki forza horizon 5 ful ayarlarda aralıksız oynarsan ömür falan kalmaz, teknik sorunları çıkması dışında uzun yıllar dayanması sizin kullanımınıza bağlı.
Hafif oyun ve genel kullanım için iyi midir?

Nasıl yani hocam, biraz daha açar mısınız?

Malzeme olarak nasıldır?
Abi nitro nün soğutması iyi diye duydum testler bunu gösteriyor. Nitrojen alın derim. 5-6 yıl gibi bir sürede orta ayarlarda oyunları oynatır. Tabi sıkıntı çıkıp çıkmayacağını da bilemeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…