Acer Nitro AN-515-58 hoparlöründen tık tık ses geliyor

mhn

Kilopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i7-12700H
2 gün önce Acer Nitro AN-515-58 model laptop FreeDOS olarak elime ulaştı. Windows 11 yükledim ve sıkıntısız bir şekilde kullanmaya başladım fakat hoparlörden sonradan fark ettiğim ve videoda da görüldüğü üzere tık tık ses geliyor. Bu ses sadece sesi indirip azalttığım zaman değil bilgisayarı normal bir şekilde kullanırken de geliyor. Sesi kapattığımda ses kesiliyor. Sebebi ne olabilir? Teşekkürler.

Video linki (sesi yükseltmeniz gerekebilir duymak için):

2 gün önce Acer Nitro AN-515-58 model laptop FreeDOS olarak elime ulaştı. Windows 11 yükledim ve sıkıntısız bir şekilde kullanmaya başladım fakat hoparlörden sonradan fark ettiğim ve videoda da görüldüğü üzere tık tık ses geliyor. Bu ses sadece sesi indirip azalttığım zaman değil bilgisayarı normal bir şekilde kullanırken de geliyor. Sesi kapattığımda ses kesiliyor. Sebebi ne olabilir? Teşekkürler.

Video linki (sesi yükseltmeniz gerekebilir duymak için):

Bende aynı bilgisayarın 8 GB'lık versiyonu var bende bu sorunu yaşıyorum çözebildiniz mi?

Çözümü buldum Acer'in kendi sitesine bilgisayarının seri kodunu gir oradan ses ile ilgili sürücüyü bul indir sonra Aygıt Yöneticisi'nden ses ve oyunlar kısmındaki bütün cihazları sil, internet bağlantını kopar ve sürücüyü kur düzeliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı