Acer Nitro AN515-43 ısınır mı?

Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Testleri var bu kadar kasmaya gerek yok ki, adama yardımcı olmaya çalışıyorum ben, belli ki bütçesi dahilinde almaya çalışıyor, Monster'ın sitesine girdiğinizde 7K'lar 8K'lar havada uçuşuyor, başka ucuz notebook markası yok, Casper var belki iyidir ama kimseye "Casper alın" demem kolay kolay, kullanmadım ama demem yani, söylemeyeceğim tek marka belki de Casper'dır :D

Sanmıyorum düşüreceğini dediğim gibi kasa plastik ısı dağılımı düşünülmemiş istediğini kapat Max fan hızında bile fazla aşağılara inmiyor adamlar biz koyduk içine ama ucuz demek istemiş tek sıkıntısı ısınma problemi benim gözümde geri kalan her şey artıda.

Isınmayı dert etmiyorsan alabilirsin.

Benşm için onun orada söylediği değil aldığım değer önemli anlık atıyorum değeri size.
Eki Görüntüle 610640

Reis yüksek performansta o değerleri görmesi çok normal bir de üstüne coolbostu hiç açmamışsın o yüzden o derecelerde geziyor. Yüksek performans açık olduğu ZMN işlemci olması gerektiğinden daha hızlı çalışıyor o yüzden sıcaklık yüksek geliyor sana. Ben 5 aydır kullanıyorum kucağımda bile hiç ısındığına şahit olmadım :)

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-13_142914.png
    resim_2020-12-13_142914.png
    90,9 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı