Acer Nitro AN515-43 yüksek sıcaklık

3.50 oluyordu. Şuan 2.30 olmasına rağmen bir performans düşüşü görmedim ilginç bir şekilde. Performans düşüşü olursa düzeltirsiniz. Kesinlikle deneyin. Neyden şikayetçisin o zaman sıcaklıklar normal?

3.50 oluyordu. Şuan 2.30 olmasına rağmen bir performans düşüşü görmedim ilginç bir şekilde. Performans düşüşü olursa düzeltirsiniz. Kesinlikle deneyin. Neyden şikayetçisin o zaman sıcaklıklar normal?
O tarz oyunlarda(CPU’ya çok yüklenmeyen) sıcaklıklar normal dedim hocam. AC’de 97 dahi gördüm. Açık dünya oyunlarının çoğunda limiti zorlayacak kadar tepeye çıkıyor, alev alıyor. Müsait olunca RTSS ile FPS sabitleyip, frekans düşürmeyi deneyeyim, belki öyle hallolur.

Valla hocam 6.000 TL’ye bu performansı veren PC yoktu açıkçası :D Şuan almak istesem 7.600-700 vermem gerekir aynı PC’yi. Yine de memnunum çok sıkıntısı yok. Sadece uzun vadede PC patlamasın istiyorum.

- bende alırken aynı kartın olduğu farklı marka laptoplar 700 ve 1200 tl daha pahalı idi. bende bu tuzağa düştüm aynı sizin gibi. sizi en iyi ben anlarım. lakin laptop patlamaz patlamayada, işte 2 sene sonra csgo da bile lag yiyen pc de de, oyun falan oynanmıyor zevkle. o 700 fazlayı verip lenova - asus vb iyi bir firmayı tercih etmiş olsaydım, 1.5 sene oyun oynamak yerine en az 5 sene makina beni götürürdü. 6000 TL / 1.5 = yıllık oyun zevkine 4000 tl vermiş olduk. oysa diğerini bin TL fazla verip alsaydık 7000 / 5 = senelik oyun oynama maliyetimiz 1400 tl olurdu. hala daha acerın adını duyunca aklıma yaptığım bu masraf geliyor. :=) hp de acer ile aynı durumda ben bu ikisini tecrübe ettim, sütten ağzım yandığı için, bir daha süt içmem artık..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı