Acer Nitro AN515-44 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Hocam ben IdeaPad Gaming 3 kullanıyorum. Diğer laptopları kullanmadım fakat ben kendi PC'mden aşırı memnunum. Batarya 3 saat götürüyor. Performans olarakta aşırı serin çalışırken harika performans sunuyor.

Peki diğer insanların bahsettiği sorunlar konusunda ne yapacağım, Acer Nitro an 515 55'den daha mi iyi sence ya da Acer Nitro 5'den?

Peki diğer insanların bahsettiği sorunlar konusunda ne yapacağım, Acer Nitro an 515 55'den daha mi iyi sence ya da Acer Nitro 5'den?
Nitro 5 kullanmadım fakat performans olarak dediğim gibi harika bir performans sunuyor. Günlük 6 7 saat pc kullanmama rağmen harika performanslar elde ediyorum. Tercih senin.

Varsa iade eder tekrar alır hocam. Takılacak bir durum değil.
O zaman kumar oynayıp alırsınız. Sorun çıkarsa iade etmekle uğraşırken indirimde olan diğer modelleri kaçırırsınız. Şanslıysanız daha iyi model de karşınıza geleblir.
Yani dediğim gibi biz de ilk baktığımızda Lenovo'yu seçtik ama şöyle düşünün bu kadar para döküp bir de bilgisayarın cızırdaması kimin hoşuna gider?

Son düzenleme:
Diğer cihazlarda da böyle bi garanti yok hocam.İlerleyen zamanlarda çıkabilir de çıkmayabilir de.

Nitro 5 kullanmadım fakat performans olarak dediğim gibi harika bir performans sunuyor. Günlük 6 7 saat PC kullanmama rağmen harika performanslar elde ediyorum. Tercih senin.

İşte ben çok kararsızım, siz böyle söylüyorsunuz başkası farklı derken hiçbiri güzel değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…