Acer Nitro AN515-46 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikler herkese merhaba.
Ben laptop alacağım. Alacağım laptop Acer Nitro AN515-46 modeli.
Model özellikleri olarak kesinlikle benim kullanımımı karşılayabilecek durumda. Ama kafama takılılan birkaç soru var;

1- bu modelde MUX var mı?
2- bu modeli alınca aşırı ısınma sorunu var mı?
3-ve bir de baktığım sitelerde lunix yazıyor ve ben şahsen laptoptan az ya da çok anlıyor olsam da lunixla ilgili hiçbir şey bilmiyorum bu işletim sistemi lunix değil mi ve ben bu SSD'ye Windows kurarken sıkıntı yaşar mıyım?

Sorularım bu kadar. Şimdiden okuyup yorumlayacak arkadaşlara teşekkürler.

MUX yok, soğutması ortalama. Linux değil de freedoss olarak geliyor olması gerek, gelmezse de gene aynı şekilde Windows kurarsınız.

Bende Nitro serisinin başka bir modeli var kasa olarak aynı. Soğutma olarak aşırı bir şey bekleme hocam. Windows kurarken sıkıntı yaşamazsınız.

Merhaba telefondan girdiğim için link tıklayamıyorum tam modeli yazabilir misiniz? Eğer model Acer Nitro 5 AN515-46-R25Z ise MUX Switch var. Windows kurarken sıkıntı yaşamazsınız ve soğutması fena değil. Nette gezerken, ya da film izlerken fan açmıyor. Ortalama 34 derecede dolaşıyor.

Bende Nitro serisinin başka bir modeli var kasa olarak aynı. Soğutma olarak aşırı bir şey bekleme hocam. Windows kurarken sıkıntı yaşamazsınız.
Peki ya genel olarak memnunmusun şahsen bana görüntüsü ne çok çekici geliyo ve genel olarak kalite olarak yarı yolda bırakacak bırakacak bi seyde değil gibi

Merhaba telefondan girdiğim için link tıklayamıyorum tam modeli yazabilir misiniz? Eğer model Acer Nitro 5 AN515-46-R25Z ise MUX Switch var. Windows kurarken sıkıntı yaşamazsınız ve soğutması fena değil. Nette gezerken, ya da film izlerken fan açmıyor. Ortalama 34 derecede dolaşıyor.
Aynen hocam
Bide bu modelin 12500h olanı var
12500h ile 6600h arasinda buyuk varmi
Yani hangisi

Peki ya genel olarak memnun musun şahsen bana görüntüsü ne çok çekici geliyor ve genel olarak kalite olarak yarı yolda bırakacak bırakacak bir seyde değil gibi.

Ben memnunum hocam. Görüntü olarak dediğiniz gibi gayet güzel gözüküyor. Dediğim gibi tek sıkıntısı soğutmanın çok iyi olmaması onun dışında sorunum yok. Kalite olarak kasasıda yeterli seviyede bence.

Ben memnunum hocam. Görüntü olarak dediğiniz gibi gayet güzel gözüküyor. Dediğim gibi tek sıkıntısı soğutmanın çok iyi olmaması onun dışında sorunum yok. Kalite olarak kasasıda yeterli seviyede bence.
Oyun ne oynarken kaç dereceleri görüyor düz kullanimda falan ve birde fanlardan çok ses geliyor mu

Peki ya genel olarak memnun musun şahsen bana görüntüsü ne çok çekici geliyor ve genel olarak kalite olarak yarı yolda bırakacak bırakacak bir seyde değil gibi.

Aynen hocam.
Bir de bu modelin 12500H olanı var.
12500H ile 6600H arasinda buyuk var mı?
Yani hangisi.

i5 12500H daha iyi performans olarak ama küçük bir fark var. Hangisi ucuz ise onu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı