Acer Nitro AN515-54 Sadece "prize takılı" yazıp pilin şarjı dolmaması

Pil hiçbir şekilde dolmuyorsa servis nasıl bu ürünü kontrol edip cihazda sorun yok diye gönderiyor. Ben adaptörün sorunlu olduğunu ve yetkili serviste senin adaptörle kontrol etmediklerini düşünüyorum. Senin yerinde olsam yaşadığın sorunu video kaydı alır servise iletirim. Bu durumlarda yaşadığın sorunu gösterebileceğin bir kaydın olursa servis en kötü videoyu izleyerek arızayı tespit yapar.

An515-43 aynı problem 2 aylık PC şarj oluyor gözüküyor ama olmuyor

Sorunu anlamak için birkaç yöntem dene yelim ilk olarak bataryası PC açalım çalışsın sonra şarjda pul ayarı güç tasarrufu vs varsa Max yapalım pil koruma modu olabilir ve son olarak başka adaptör ve laptopta deneyelim sonuç ne.

Selam ayni sorun geçen günlerde bana da oldu AN515-43 son durum ne kardeşim garantisi devam ediyor format atılınca düzeliyor mu bu konu hakkında bilgi verirsen verirseniz çok güzel olur şimdiden teşekkürler.

Selam ayni sorun geçen günlerde bana da oldu AN515-43 son durum ne kardeşim garantisi devam ediyor format atılınca düzeliyor mu bu konu hakkında bilgi verirsen verirseniz çok güzel olur şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…