ACER Nitro AN515-57 Intel I5 -11400H vs Dell G15 5515 R7-5800H

Bütçe
20k-25k

kadir serkan

Decapat
Daha fazla  
Prime üyeleri için günün fırsatı: Acer Nitro AN515-57 Intel i5 -11400H islemci 16 GB DDR4 RAM 512 GB SSD GeForce NVIDIA RTX 3060 harici 6 GB ekran karti 15.6" 144Hz Full HD ekran, FreeDOS ACER Nitro AN515-57 Intel I5 -11400H islemci 16GB DDR4 RAM 512GB SSD GeFORCE Nvidia RTX 3060 Harici 6GB Ekran karti 15.6'' 144Hz Full HD Ekran, Free DOS : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Eğer başka önerileriniz olursa bütçem 20K-25K.

17.3

15.6

Bütçeyi artırıp kesinlikle bunu almanızı öneririm:

23 bine 3060'lı laptop çok ilginç. Dell modelinin çok ısındığını söylüyorlar.

23 bine 3060'lı laptop çok ilginç. Dell modelinin çok ısındığını söylüyorlar.
Normal fiyatı 24k ama amazon prime özel indirim yapıyor
Evet çok ısınıyormus ısınması aşırı bir problem teşkil eder mi?

17.3

15.6

Bütçeyi artırıp kesinlikle bunu almanızı öneririm:
Son attığınız 2022 kasa acer almayı çok istiyordum ama ne yazık ki bütçe mi aşıyor bilgisayarı genel olarak oyun tasarımı kodlama ve programlama amaçlı kullanıcam size attığım acer işini görür diyorsanız alicam.
Tabi oyun da oynayacağım

Son attığınız 2022 kasa acer almayı çok istiyordum ama ne yazık ki bütçe mi aşıyor bilgisayarı genel olarak oyun tasarımı kodlama ve programlama amaçlı kullanıcam size attığım acer işini görür diyorsanız alicam.
Tabi oyun da oynayacağım
Attığınızı kullanıyorum gayet iyi çalışıyor memnunum alabilirsiniz.

Attığınızı kullanıyorum gayet iyi çalışıyor memnunum alabilirsiniz.

Merhaba ben de almayı düşünüyorum birkaç soru sormak istiyorum. Herhangi bir sorunla karlılaştınız mı? MUX Switch var mı? Dual channel olmadığı için Valorant CS:GO gibi oyunlarda drop yiyor musunuz? Sıcaklık sorunu var mı varsa nasıl çözdünüz?

Merhaba ben de almayı düşünüyorum birkaç soru sormak istiyorum. Herhangi bir sorunla karlılaştınız mı? MUX Switch var mı? Dual channel olmadığı için Valorant CS:GO gibi oyunlarda drop yiyor musunuz? Sıcaklık sorunu var mı varsa nasıl çözdünüz?

Önerim 2022 versiyonunu almanız MUX Switch barındırıyor ve ekran kartı Max-P 2021'de MUX Switch yok ve ekran kartı 95W 1660 Super gücünde çalışıyor şu an bende. Tek kanal önermiyorum mutlaka RAM almanız gerekir. Valorant 200 FPS CS:GO 200 FPS bu değerleri alıyorum çift kanal ile. Sıcaklık sorunu var diyemem 90 derece oluyordu undervolt yaparak çözdüm GTA 5'te ve Valorant'ta 90 dereceden 75e indi. Kısacası fiyatına göre iyi ama 2022 modelini almanızı öneririm.

Tabi oyun da oynayacağım
Isınmadan dolayı frekans düşürüp ısıyı düşürmeye çalışır o yüzden performans azalır ama ne kadar ısınıyor bilmiyorum 80 derece laptop için normal ısınıyor demek için 90 üstü olması lazım.

Önerim 2022 versiyonunu almanız MUX Switch barındırıyor ve ekran kartı Max-P 2021'de MUX Switch yok ve ekran kartı 95W 1660 Super gücünde çalışıyor şu an bende. Tek kanal önermiyorum mutlaka RAM almanız gerekir. Valorant 200 FPS CS:GO 200 FPS bu değerleri alıyorum çift kanal ile. Sıcaklık sorunu var diyemem 90 derece oluyordu undervolt yaparak çözdüm GTA 5'te ve Valorant'ta 90 dereceden 75e indi. Kısacası fiyatına göre iyi ama 2022 modelini almanızı öneririm.

Arkadaşın attığı linkteki 2022 olan modeli galiba. Siz 16x2 mı kullanıyorsunuz yoksa 8x2 mi? Yükseltmek istesek Acer'ın servisine mi göndermemiz gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı