Çözüldü Acer Nitro AN515 FPS Düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Relaxingle

Kilopat
Bugüne kadar Rocket League oyununda full ayarlarda 60 FPS sabit oynuyordum lakin dün güncelleme yaptıktan sonra 25 FPS üstünü göremiyorum, ekran kartı vb diğer sürücülerin hepsi güncel, sistem özelliklerim de iyi olmasına rağmen böyle bir sorun yasıyorum. Acaba bu oyunu oynayan diğer kisilerde böyle bir problem var mı, onu merak ettim.

Intel i7 7700HQ 16GB RAM- 1TB + 256GB SSD - 4GB GTX1050Tİ

(Model: Acer Nitro AN515-51-7383)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows update kast ediyorsan ve büyük güncellemeyi yüklediysen sorun olabilir. Durum böyle ise temiz kurulum yapın.
Oyunu güncelledim fakat sorun oyunda değilmiş, şimdi diğer oyunlara da baktım. CS GO, R6, Just Cause 3 bu oyunlarda da FPS 20'yi geçmiyor. 2 gün önce dediğim tüm oyunlarda 60 FPS sabit oynuyordum.
Oyunu güncelledim fakat sorun oyunda değilmiş, şimdi diğer oyunlara da baktım (CS GO, R6, Just Cause 3 ) bu oyunlarda da FPS 20'yi geçmiyor. 2 gün önce dediğim tüm oyunlarda 60 FPS sabit oynuyordum
Sorunu çözdüm Nvidia driver'ı Versiyon: 417.22 (son sürüm)'ü kaldırdım ve bir önceki versiyon : 417.01'i temiz kurulum yaparak sorunu çözmüş oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı