Acer Nitro i5 9300H ve 1660 Ti nasıldır?

Ben de bu bilgisayar ile Monster'ın bir bilgisayarı arasında karamsarda kalmıştım. Acer'ın 2 sene önce ki Nitro modelini almıştım ve teknik servis konusunda çok pişman olmuştum. Yoksa hiç düşünmeden bunu alırdım. Kağıt üzerinde bu fiyata alınabilinecek en iyi model gibi duruyor.

Hocam ne gibi sıkıntılar yaşadınız ben de
Bu iki model arasında kaldım garanti kısmı sıkıntı olmasa direk Acer ama garani kısmı beni düşündürüyor.

@avede_
Cihaz 4 kere arıza yaptı. Arıza yapmasıyla alakalı sıkıntı görmüyorum. Şanşızlıktır her kullanıcının başına gelebilir. Ama firma tüketicinin haklarını yok sayıyor. Kanunu olduğu gibi müşteri hizmetlerine okuyorum. Bana biz öyle çalışmıyoruz diyorlar.

Bende GTX 1650'li modeli var (1.5 aylık). Laptop gayet güzel çoğu oyunu yüksek ayarlarda 60 fps üstü oynatıyor. Ben maalesef bios update etmeyi unutunca fan sorunu ile karşılaştım ve acer'dan ümidi kestim. Ama servis cidden ilgilendi ve yardımcı oldular. Şuan bir sorunum yok, gayet güzel bir f/p ürünü kendisi. i5 9300H ile 10300H arasında aşırı bir fark yok. Bende bir de 8 GB ram var, birkaç ay sonra 16 yapmayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı