Acer Nitro KG242YM3 alınır mı?

Bütçe
4500

ayberkqwt

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Acer nitro KG242YM3
Başlıkta dediğim gibi Acer'in bu modeli sizce alınır mı? Güzel mi?

Bütçe art Lenovo'yu al geç derim.

Kullandigi panel kaliteli ancak modele ait dogrudan inceleme yok, incelemesi olan bir model ile yanyana koyup kiyaslayan da yok, yani alinabilirligi hakkinda yorum yapmak zor.

R25i-30'a butce yetiyorsa onu almak daha mantikli. Yoksa Gigabyte G24F-2.

G24F-2 6000 TL oldu hocam.

Technopat da aslında inceleme yapılmıştı.

Tekrar indirime girerse almak çok isterim.

Tekrar indirime girerse almak çok isterim. Çok pahali ya maalesef

Çok pahali ya maalesef.

Cidden çok hoşuma gitti Technopat da inceleme yapıldı aslında bakıp bana geri dönüş yapabilir misiniz?

Son düzenleme:
Technopat inceleme linkini atar misin?

Çok pahali ya maalesef.

Cidden çok hoşuma gitti Technopat da inceleme yapıldı aslında bakıp bana geri dönüş yapabilir misiniz?

Technopat inceleme linkini atar misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu konuya fikirlerimi yazdim zaten. Ayrica konu iceriginde parlaklik, kontrast ve renk gamutu gibi degerlerin olcumu olmadigi icin yorum yapamayiz. Ben direkt Technopat kanali inceleme yapti sandim.

Dostum bu konuya fikirlerimi yazdim zaten. Ayrica konu iceriginde parlaklik, kontrast ve renk gamutu gibi degerlerin olcumu olmadigi icin yorum yapamayiz. Ben direkt Technopat kanali inceleme yapti sandim.

Anladim peki G24F-2 monitör indirime tekrardan düşme ihtimali var midir sizce? Yoksa bu Acer monitörünu almali miyim ASUS ile ayni ozelliklere sahipmis.

Bütçe artar ise G24F-2 modeli alınmalı. Fakat bütçe artmazsa alınabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…