Acer Nitro laptop açılmıyor

Hermitus

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta size hangi laptopu almalıyım diye sormuştum. Acer'a karar verdim ve aldım, bilgisayar geldi. Fakat açma tuşuna bastığımda açılmıyor. Biraz şarjda mı bekletmem lazım yoksa basılı tutmak veya 3-4 defa Power tuşuna mı basmalıyım?(Arkadaşlar kabloyu tam takmamışım biraz sert. Cevaplar için sağ olun benim hatam xd) yakın zamanda bir inceleme yazarım)

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta size hangi laptopu almalıyım diye sormuştum. Acer'a karar verdim ve aldım, bilgisayar geldi. Fakat açma tuşuna bastığımda açılmıyor. Biraz şarjda mı bekletmem lazım yoksa basılı tutmak veya 3-4 defa Power tuşuna mı basmalıyım?

Bataryayı takıp açmayı deneyin ^^, eğer hala olmuyorsa evdeki prizleri kontrol edin onlardada sorun yoksa güç düğmesinde sorun vardır.

Batarya çıkarılabilir değil hocam bildiğim kadarıyla. Prizlerde sıkıntı yok diğer aletler çalışıyor. Power tuşunda sıkıntı olabilir. Ama emin değilim

Laptopu kutusundan çıkarırken bir parçasına veya kasasına zarar verdiniz mi acaba, bataryadan güç geliyor mu ve bataryadaki ışık yanıyor mu?

Kutusundan çıktığı hali ile çalışmıyor Nitro serisi. Prize takıp açma tuşuna basınız.

Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta size hangi laptopu almalıyım diye sormuştum. Acer'a karar verdim ve aldım, bilgisayar geldi. Fakat açma tuşuna bastığımda açılmıyor. Biraz şarjda mı bekletmem lazım yoksa basılı tutmak veya 3-4 defa Power tuşuna mı basmalıyım?

Hocam garanti var mı ürün sıfır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı