Acer Nitro laptopta Spider-Man Remastered'da FPS düşmeleri

snare11

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro laptopumda 3 tane farklı Torrent indirip denedim, hem eskisinden hem yenisinden ancak trafik ve kalabalığı falan kısıp diğer ayarların orta değerde olup DLSS (performans) açık olmasına rağmen FPS değerleri 50-60'dan hızlıca 30-40'lara düşüyor, arada 20'leri bile gördüm. Nedenini çözemedim.

Not: Sürücülerim de güncel durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro laptopumda 3 tane farklı Torrent indirip denedim, hem eskisinden hem yenisinden ancak trafik ve kalabalığı falan kısıp diğer ayarların orta değerde olup DLSS (performans) açık olmasına rağmen FPS değerleri 50-60'dan hızlıca 30-40'lara düşüyor, arada 20'leri bile gördüm. Nedenini çözemedim.

Bilgisayarınız da hissedilebilir bir sıcaklık oluyor mu?

Oyunu korsan indirmiş olmandan dolayı sistemine virüs bulaşmış olabilir mi? Ve forumda korsan içerik yasak diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı