Acer Predator Helios 300 nasıldır?

xStruggle

Centipat
Daha fazla  
Acer'in Predator serisini kullanan var mı? Bayağı iddialı diyorlar. Vatan da 35-36k civarına düşüyormuş fiyat bazen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 incelemede de beğenilen bir cihaz. Soğutma olarak çok başarılı.

2021 modelleri çok iyi değil diye biliyorum. Ayrıca hangi donanımları var link atabilir misin ? Bu saatten sonra RTX 4000 serisi ve yeni nesil işlemcileri beklemeni öneririm.

2021 modelleri çok iyi değil diye biliyorum. Ayrıca hangi donanımları var link atabilir misin? Bu saatten sonra RTX 4000 serisi ve yeni nesil işlemcileri beklemeni öneririm.

2021 incelemesini izledim biraz önce işlemci 90ları görüyordu ama 2022'ler güzel duruyor.

Sırf DLSS 3.0 için 4060a geçilmez 4060 ve 4070 tuzak olarak piyasaya sürülmüş. İkisinin 140watt performansı neredeyse aynı. 4000 serisine geçilecekse 4080'li modeller tercih edilmeli.

4070'in vasıfsız olduğu belli de 4060'ın suçu ne? 3070'e yetişiyor, DLSS ve fg performansıyla da fark atıyor. İstediğini tercih etmek sana kalmış 🤷

4070'in vasıfsız olduğu belli de 4060'ın suçu ne? 3070'e yetişiyor, DLSS ve fg performansıyla da fark atıyor. İstediğini tercih etmek sana kalmış 🤷

DLSS 3.0 ile oynanabilecek çok oyun yok adamakıllı 3070le benzer performans veriyor testlerde. Tabii herkesin kendi tercihi ben 3070 tercih ederdim.

Geri
Yukarı