Acer Predator Monitörde Beyaz Leke

ScriptKiddie

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörün sol altında bir beyaz çizgi ve leke var.

Çok problem edilecek yerde değil işin gerçeği ama neden çıkar neden olur yardımcı olabilir misiniz?

Farklı monitörde çıkmıyor, garantisi yok.

Monitör: Acer Predator.

rjFBEc.md.jpg

rjFgrs.jpg

rjFi8t.jpg

rjFjGS.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı lekeden benim notebookumda da var. Dell kullanıyorum ekranın sağında 2cm kadar bir iz var içten olduğunu düşünüyorum. Çıkan bir leke olduğunu sanmıyorum malesef...

Ghost screen se şayet durum aynı o iz oradan gitmez. Tek yol ekran panelinin değişmesi.
Sadece soluk hale geitirirsen kullanırım dersen daha az belli olur.

Çok çok zor bulursun serbest piyasada fiyatı da pahalı olur 1000-2000 bandında olabilir tam emin olmamakla söylüyorum. Bulamaz sevrvise gönderirsen fiyat biraz daha artabilir haliyle.

Çok çok zor bulursun serbest piyasada fiyatı da pahalı olur 1000-2000 bandında olabilir tam emin olmamakla söylüyorum. Bulamaz sevrvise gönderirsen fiyat biraz daha artabilir haliyle.

Önemsiz bir yerde duruyor zaten, kalsın en iyisi, yarın bir servisi arar bilgi alırım garantisi biten cihaza yardımcı oluyorlar mı onu da bilmiyorum tabi.

Belki gitmese bile azalma olur.

bence de hiçbir zararı yok sorarsan göze bile batmaz.
Servisler garantisi bitmiş cihazı daha çok sever :D Tüm işlem adımları para olduğu için :D:D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı