Acer Predator Triton 500 indirimi

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hepsiburada'da Triton 500 model bilgisayarın indirime girdiğini gördüm. i7 10750H ve RTX 2080 Super Max Q mevcut cihazda. Ekranı 300 Hz ve yanılmıyorsam cihazda 1+1 TB SSD mevcut.
Fiyat 17.999 TL.

Şahsen bütçem el verse şu fiyatlara, bu cihazı listeme ekleyebilirdim diye düşünüyorum. Fakat yine de RTX 3070 varken 2000 serisi bir cihaz almaktan imtina ederim. Üründe keşke işlemci 8. çekirdekli olsaymış dedim. Ama değerlendirmek isteyenler varsa diye linki bırakıyorum buraya.

Benzer fiyatlara Monster var ve RTX 3070 veriyor. İşlemcisi ile birlikte bu cihazdan her türlü üstün performans verebilir ama marka özelinde bir fiyat gördüğüm için belirtmek istedim. Önemli bir de not koyayım. Yaklaşık 10 gün önce Gigabyte'ın (Aorus modeli olması lazım) RTX 3070'li cihazını 18 - 19 bin TL dolaylarında görmüştüm.

Monster ve Gigabyte haricinde RTX 3070 bulunan Asus Rog modelleri;
17 inc olan 21,500 TL idi fakat stokları hemen eritmişler.

Acer'ın bu cihazına alternatif bir ürün varsa linkini vermenizi rica ederim. Ayrıca ürünler ile ilgili verdiğim bilgilerde bir yanlışlık varsa, bu ürünlerle ilgili bilgi arayanlar için konu içinde beni düzeltmenizi rica edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı fena değil, özellikle marka takıntısı olanlar için çok iyi bir cihaz.
Tabii dediğiniz gibi 3070 laptoplar piyasada o fiyata bulunuyor, açıkçası Monster olsa dahi daha güncel GPU taraftarıyım.
Atmış olduğunuz ROG çok güzel bir model, bütçeyi çıkarabilen yapıştırsın derim.

Eğer 2K 165Hz ekran, orta sınıf kalite, marka takıntısı olmayan ve 17.3'' ekran isteyen varsa bu laptopu öneririm;

Tabii dediğiniz gibi 3070 laptoplar piyasada o fiyata bulunuyor, açıkçası Monster olsa dahi daha güncel GPU taraftarıyım.

Eğer 2K 165Hz ekran, orta sınıf kalite, marka takıntısı olmayan ve 17.3'' ekran isteyen varsa bu laptopu öneririm;
Bu kaliteli modellerindendi sanırım. @mirsady hocam bu makineyi kullanıyor diye biliyorum.

@Shimada Sensei hocam ise Triton 300'ü kullanıyor diye hatırlıyorum.

Eğer 2K 165Hz ekran, orta sınıf kalite, marka takıntısı olmayan ve 17.3" ekran isteyen varsa bu laptopu öneririm;

Belki güleceksiniz ama cihaz orta kalite değil üst düzey bir cihaz. Malzeme kalitesi beklediğimin çok çok üstünde. Magnezyum ve alüminyum karışımı kasa oldukça şık hafif ve sağlam. Ekranı %100 sRGB ve IPS. Soğutma da bir ROG olmasa dahil oldukça iyi seviyede. Dynamic Boost ile 140W olan kartın performansı çok iyi seviyede. Ultra ayarlarda RT açık bir şekilde 2K 50 FPS Cyberpunk oynatıyor.

Ben yine de 20.000 verilmesine karşıyım ben 16500'e aldım hadi maksimum 18000 eder ama 20000 çok. Ha Şu piyasada yine iyi fiyatı. İleride 20000'e aynı işlemci veya dengi işlemci ile Lenovo MSI gibi firmaların da cihazları geleceğini düşündüğüm için böyle söylüyorum. Her ne kadar cihazı beğenmis olsam da hala bir MSI bir ROG değil. Zaten bunun bilincinde aldım cihazı da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı