Acer Swift-SF314-42 4300U alınır mı?

Vito S

Hectopat
Makaleler
5

•Acer Swift SF314-42
•Amd Ryzen 3 4300U.
•8GB RAM.
•128 GB SSD.
•14"

Arkadaşlar, yukarıda bahsettiğim cihazı kullanan var mı? Almayı düşünüyorum yaptığım işlemler fazla olmaz. Belki pes ya da FIFA kurabilim veya da Valorant onun haricinde NFS: MW kurabilirim. Bu oyunlardan birini tercih edebilirim. Ayrıca Visual Studio kullanacağım.

Sizce alayım mı, kalsın mı? Üniversite hesapta olmasa Ryzen 3 3200G'li bir sistem alacaktım. Bunu alırsam üniversitem de bununla geçecek. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Not: Bir tane 22" 75 HZ Acer monitörüm var alırsam onunla kullanabilirim.

Fiyatına göre kötü değil ama o kadar da iyi değil. Orta halli bir cihaz. Orta ayarlarda Valorant 40-50 FPS verir diye tahmin ediyorum. Diğerleri hakkında pek fikrim yok.

Eğer önceliğiniz dersler ise alınır. Oyun konusunda başarılı değil.

Fiyatına göre kötü değil ama o kadar da iyi değil. Orta halli bir cihaz. Orta ayarlarda Valorant 40-50 FPS verir diye tahmin ediyorum. Diğerleri hakkında pek fikrim yok.

Eğer önceliğiniz dersler ise alınır. Oyun konusunda başarılı değil.

Aynen hocam. Artık oyunlarla işim yok ama insan işte eğlenmeye, kafa dağıtmaya ihtiyacı var. Genellikle Visual Studio kullanacağım zaten.
Söylediğiniz işlemleri karşılayacağını düşünüyorum.

Biraz da üniversitede ne seçeceğinize bağlı. Detaylı program kullanan bölümler var.

Hocam o zaman baktım olmuyor, değişmek gerekli diyerek yeni bir tane alabilirim. Yaşayıp göreceğiz artık :). Sağ olun.

Aynen hocam. Artık oyunlarla işim yok ama insan işte eğlenmeye, kafa dağıtmaya ihtiyacı var. Genellikle Visual Studio kullanacağım zaten.

Hocam o zaman baktım olmuyor, değişmek gerekli diyerek yeni bir tane alabilirim. Yaşayıp göreceğiz artık :). Sağ olun.
Rica ederim hocam, umarım en hayırlısı olur. 🙂

Hocam bugün aynı laptopu sipariş ettim. Bence güzel bir laptop. Ben 1 aydır takip ediyorum bu ürünü. Gayet iyi fiyatına göre. Bugün sipariş etmek nasip oldu :D oyun tarafında şu video ya bakabilirsiniz aynı cihaz sadece SSD 512 GB.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek kötü özelliği bence belleğinin lehimli olması. Bir de bildiğim kadarıyla içindeki SSD çok kaliteli değil. Yine işinizi görür fakat bir inceleme de hızı normal kendi türündeki SSD'lere göre düşüktü. Ben şahsen birkaç ay sonra ürüne 512 GB kaliteli bir SSD alacağım.

Hocam bugün aynı laptopu sipariş ettim. Bence güzel bir laptop. Ben 1 aydır takip ediyorum bu ürünü. Gayet iyi fiyatına göre. Bugün sipariş etmek nasip oldu :D oyun tarafında şu video ya bakabilirsiniz aynı cihaz sadece SSD 512 GB.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek kötü özelliği bence belleğinin lehimli olması. Bir de bildiğim kadarıyla içindeki SSD çok kaliteli değil. Yine işinizi görür fakat bir inceleme de hızı normal kendi türündeki SSD'lere göre düşüktü. Ben şahsen birkaç ay sonra ürüne 512 GB kaliteli bir SSD alacağım.

Aynen öyle hocam. 128GB kime yeter ki zaten :). Beni etkileyen unsur fiyatı. Hepsiburada'da 3999 TL.

Aynen öyle hocam. 128 GB kime yeter ki zaten :). Beni etkileyen unsur fiyatı. Hepsiburada'da 3999 TL.

Hocam 3650 TL'ye alabilirsiniz. 3000 TL üzeri Hepsiburada'da 300 TL indirim var. Ayrıyeten 50/100 var bildiğim kadarıyla. Yeni bir hesap açıp yararlanabilirsiniz. 3500 TL'ye bile alınabiliyordu fakat peşin şekilde. Donanım haberde bu laptopun konusu var orada görmüştüm.

Geri
Yukarı